bugün

(img:#2069088)
Biraz dediğim dedik gibi biraz iyi niyetli.
Duygularımla oynadın.
(bkz: doğan görünümlü şahin).
Şimdi. Buse kızları reddetmiyor, ama itdoesnt beni reddettin diyor. itdoesnt erkek o zaman. Buse kızmış.Bu durumda Kinamayo takao abimiz ama normal bir abi değil.

Tövbe yarabbi.
görsel
Çıtırın instasını soracak olan nereye gelmesi gerektiklerini biliyor... Böyle güzel olunur mu buse hanım allahın yok mu? Al ifşanın kralı.
Yalnız çok fena ayar verdi birine bu başlıkta az önce. Takdir ettim doğrusu.

Tanımam etmem bir yazardır.
tanrim kisir gunu bayilirim.

kizlarin boyle nik altinda birbirini ovmesi falan sakalar yapmasi gel canim iple biyiklarini alayim gibi davranmalarina dayanamiyorum.

bakin erkek nik altlarinda boyle birbirine yavsama olayi olmaz.

tam bir lokal havasi.
ben mutluyum zaten mutsuz olanlar sen gibi laf sokanlar. Ilk lafı sen soktun demek istediğim bir yazar. Yoksa ben seni tanımıyorum bile.

Kendinle yakından uzaktan alakan olmadiğı bir yerde bana laf atmıştın. Ordan hatırlıyorum bu nicki. Başka bir olayım yok. Sen de çık bi hava al hemcinslerine burada sallayacağına. Ben zaten bana saranlar dışında salmışım insanları.
buse ip adresinden evini bulup gelebilir.hemen silik olup kullandigin telefonu tableti asitle eritip once bulundugun sehri sonra ulkeyi terk etmelisin..
valla görünüşe göre turnayı gözünden vurmuş, hadi hayırlı olsun.
iste bunlar hep sabun buyusu.
benim evde toplanip bu buyuleri hep bozmaliyiz.
Bayan değil kadın bi kere o..
görsel
(img:#2077836)
kendisiyle dans etmek isterim.asiri guzelim.
kıymetlim olur kendisi.
kız mıdır kadın mıdır bilemem dediğim yazar. *
kayra yoğurdu bol buldu, beğenmeyip şık falan eliyor artık.
Yeterince yaşli saniyordum ne ya hahahahah.

Sevilen erkeksi yazar hehe. (bkz: swh)
o oltaları sözlüğe değil, denize atın lütfen.

aile var burada, ayıp.
Kız taklidi yapan pasif agresif.
Ara ara aklıma takılan yazar. Takilmasi su şekilde nicki kafamı karıştırıyor. Erkek mi kadin mi. Diyeceksiniz senin için ne farkeder , hiç birşey. Ama mutlaka sizin de oluyordur bir yazarın entrysini okurken kafanızda bir tip belirir. Mesela yeşil yelekli mehmet ağa gayet açık tipi ve giyimi belli. Başka yasak merve bence güzel ince , zarif bir hanımefendi. Sonra dogukan i söylemeye gerek yok. Böyle iste bu erkeksi bayan buse nicki ve yazdıkları entryler ile kafamı karıştırıyor. Bu günde , güne böyle bir dertle uyandık. Hayırlısı.
bu kızın çocukluk hali buysa şimdiki halini düşünemiyorum.

bir ilik pardon yazar.

(bkz: sözlük yazarlarının çocukluk fotoğrafları/#44555547)
Ya diyorum neden buse askim entry girmedi, bir baktim caylak olmuş (bkz: swh) sonunda istedigi oldu hahaha gozun aydin buyuk hanimcim opuyorum.
lubunyadır.