bugün

evet efendim...

şahsen kıymet vermesem, bu kızlar için üzülmesem de anne ve babaları için onu yetiştirenler için gerçekten dinden imandan kesilecek kadar üzüldüğüm bir kız. öyle ki erkeklerle aynı ortamda bulunmuş, nefes alışverişini ortak alanda yapmışlar, tövbe belki iki muhabbet etmiş bile olabilecek olan kız. ne kadar acısam, üzülsem de böyleleri varlar evet aramızda ve hiçbir şey olmamış gibi çoluk cocuk sahibi oluyorlar, sanki alkol denen necasete bulaşmamış gibiler, perdenin arkasından baktım demin hala sokaktalar, altlarında taytları, bazıları kafelerde .mlarını yaymış oturuyorlar, bacak bacak üstündeler...

biz de erkeğiz kardeşim, benim gururuma dokunuyor böyle şeyler. düşünsene ya bunların hiç anası babası yok mu diye sorguluyorsun. halbuki var, evlerinde oturmuş kimi emekli, kimi işçi gariban babalar, mazlum anneler. kızlarının düştüğü bu gayriahlaki durumu görmezden gelemezler. bir de bunlarla evlenenler var, hiçbir şey olmamış, hiçbir şey yaşanmamış gibi bu karılara bir ömür sevdalanan tövbeler tövbesi bir de çocuk yapacak kadar ileri gidenler var.

ben derim ki her ne kadar ulusal önderimiz buna karşı çıkacak olsa da bu kızlara kalıcı dövme gibi bir damga yapıp sokağa öyle salınmasından yanayım. eskiden güvercinlerime bilezik takardım havadayken kimse kimsenin güvercinini indirmezdi. aksi halde bu kadınlar evlenecek, ahlaki yapısı gelişmemiş bireyler sokaklarda, anaokullarında kreşlerde benim çocuğuma kötü örnek olacaklar. (biliyorsunuz 1 yaşında oğlum var adı fuat)

kusura bakmayın ama kız mıdır kadın mıdır bilemeyeceğim ve erkek denen varlıklarla aynı alanda nefes almış, muhabbete girmiş karılarla hiç işim olmaz, olmamalıdır. yetti artık şeriat türkiye'ye bir an önce gelmelidir. yoksa din elden gidicek bak a.ına koyiyim.
Hemen recm edilmesi lazım. Olur mu hiç böyle bir şey.
kesin hamile kalır zaten. Erkeklerle aynı ortamda hava aldı ne demek? Bence siz kız çocuklarınızı doğduğu gibi gömün!
Batak, papaz kimde, okey ve türevleri oyunları öğrenmek isteyen kızdır. Hamur açmakta olabilir.
Sözlüğün kalitesi ortaya çıkaran başlık. Harbiden bütün yazar arkadaşlarımı tebrik ediyorum bu kadar kaliteli, bilgi içerikli başlıklar için.
bekareti sorgulanmalıdır.