bugün

hassas olma sebebi, halısahada sert tekme yiyip acısını bilmektir. aynı acıyı tekrar yaşamamak için dikkatli davranmaktır.
doğaldır. yalnız 'küçük bir pipinin' diye bir laf geçmiş orada, kırıldım.
her erkek için doğru olmayan önerme.he arada ben ona o bana bakarız o ayrı.
Nasil olmasinlar!?

-sirf o minicik çüküşleriyle dogduklari icin bile bayram havasi esiyor.
-bi gidim deri, hijyen amacli(bir cogu icin sadece ve sadece dini) kesiliyor, el kadar cocuk errrkek ilan ediliyor ve dugunlerle derneklerle hediye yagmuruna tutuluyor.
-muthis bir "seyle" dogduklari icin, bu "guzelligi" paylasmak amacli amcalara pipi gosteriliyor.
-kimisinin pipisi "issiriyor" bile.
-ergenlige dogru yol almisken (tabi daha oncesinden de baslanabiliyor) kizlarin kalbini nasil kiracagiyla ilgili ovguler yagiyor.
-"oglum oglum oglan tekesi, kizlarin uckurunu cekesi" nameleriyle sevip buyutuyolar.
-18 oldu mu (bazilarinda 18i beklemeden) "tam erkek" olmasi icin bir kadin bulunuyor.
-kizlarla ilgilenmiyorsa ogul, korkuluyor. Ya çüküşünde bi sorun varsa diye..
-evlendiginde bekaret ispatlamasi gerek olmadigi gibi olmamasi, hatta surtuklugune capkin adi verilerek sani oluyor.
-istedigi yerde cinselligini yasayabiliyor (bazi yerlerde kisitli tabi. Cinsellik kadinlara yasak olunca, cinselligi istedigi gibi yasayabilecegi kadin bulmasi kisitlanabiliyor. Cok aci bir durum) namusuna toz konmuyor. Neden konsun ki? Nasil olsa ailenin kizlari/kadinlari onun ve diger aile -/ akraba -/ mahalleli erkeklerinin namuslarini vajinalarinda onlar adina muhafaza etmek zorundalar.
-cinselligi uzuuun yillar yasayabilsinler diye ilaclar onlara yapiliyor.
-aman her durumda, bir sekilde sekse ulasabilsinler diye fuhus sektoru onlar icin var.
-ereksiyon-erken bosalma sorunu olan erkekleri bile cenette 40 bakire/huri beklemekte. Sanirsin belese genel ev var orda.
-..
-..

(daha var elbette)

kucuk bi pipinin bu kadar getirisi varken (en ise yaramaz pipinin bile) hassas olmasin da ne yapsinlar!?
bir an kesip atasım geldi şunu.şu yapılan haksızlığa bak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar