bugün

memeden sonrasini okuyamadim...
(bkz: twin peaks)
beyaz olması tercih sebebidir.
Sağlıklı olsun.
" iyi ki var " şeklindedir. ne yer ne içerdik olmasaydı.
canlıları ayırmada kullanılan en büyük etkenlerden biri. meme. memeli ya da memesiz diye ayrılıyor canlılar. bir de yapay meme var gerçeğinin yerini tutmuyor diyorlar. erginlikten sonra gerçeğini tutarsanız bırakmanıza gerek yok zaten. sağ ya da sol diye de taraf seçmeye gerek yok. kapsayıcı olmanız lazım. memeler. tombul tombul memeler. saygılar.
Memeyi High School DxD'deki abazan Issei'ye sorun. O çok iyi bilir.
250 gram et parçasına yüklenen anlamlar yazılır çizilir ya sosyal medyada, esas konuşulması gereken bu yağ dokusu ve temsil ettikleri.
kadınlarınki benimkinin büyüğü. marmariste o kadar üstsüzün arasındayken ilgi çekmiyor. bildiğin normal olağan meme.
(bkz: What is sexy today)

https://youtu.be/hP3SRZkjNx0
Fikirden çok bilgidir bir memeyi kadından bile iyi bilmek eşittir en zirvede haz vermektir kadına.
Şu yaşıma geldim hic oturup düşünmedim, meme hakkında fikrim yok sanırım. Ama kadinlara tavsiyemdir, 40'lı yaşlarda mamografi çektirmeyi ihmal etmeyin.
Eskiden meme yapan platinler olurmuş. Çok şükür artık böyle sorunlar tarihe karışmış.
pek bir şey ifade etmiyor. organ işte.böbrek gibi , el gibi ;kalp gibi.
Bir fikrim yok.

Olmasa da olur.
Öyle basit bir olgu değildir, Yani şu görsele bildiğin tez yazılır...
görsel
Tez yazılsın zaten daha duşa girecez.
Meme hakkında söylenecek tek bir şey var o da bir kadın çocuğunu doğurduktan sonra bebeği ilk emzirdiği anda ki yaşadığı orgazmı bir daha sittin sene yaşayamaması.
meme görünce fikir falan kalmıyor sanki.
Yalanıp yenilebilecek en güzel şeydir.
Hem görsel, hem de lezzetlidir. Romantik bir akşam yemeğinde yemekten önce içilen şarap gibidir. Rakının yanında ki beyaz peynir, cehenneme girmeden önce ki son cennettir. Memeleri kollayıp hor kullanmamak gerekir. Kendilerine şefkat gösterilmeli, itinayla sevilmelidir.
Güzel bir şey aslında ya böyle yumuşak falan.
Bebe emzirmek ve uyurken erkeginin elini sicak tutmak icin gorevli uzuv.
iyidir hojdir. Yumuşak şeylerle oynamayı severim. Evet
Fikirden çok fantezi ağırlıklı tespitler olmuş. ismini duyunca bile beyinleri durmuş gariplerin. insan acıyo valla halinize.