bugün

iyidir, hoştur, yakışan taksındır.
ama kro tipli bir insanın takması, aman diyim...
kız arkadaşların yahut sevgilinin küpelerini kullanmakla devam eden hede. nitekim, sevimlidir.

(bkz: doğum gününde sevgiliye küpe almak)
her erkeğe olmasada yakışana yakışan olaydır. zira bende 3 tane var.
en az kızların küpe takması kadar normaldir. zaten küpe sadece kızlara özel bir aksesuar değildir. **
(bkz: left is right right is wrong)
kesinlikle anlamadığım olaydır. yani güzel gösteriyo deseniz güzel değil. sonuçta göz var nizam var. ama özentilik olduğu kesin. yoksa halka halka küpe takmanın bir mantığını hiç kimse açıklayamaz.

edit: önce açıkla sonra eksi ver sevgi pıtırcığı.
sağ kulakta olduğu sürece benim için sorun teşkil etmeyen olaydır. *
kim ne derse desin yakışıyor.
tabi abartıp tüy ya da benim taktığım halka küpe takanlar sözüm size değil.
lise deyken yaz tatilinde buranın ünlü bi alışveirş merkezinde satış yaparken kulak da delerdim. kızlardan çok erkekler gelirdi. evet acımadan delerdim hepsini.
"ablacım sağı delme sol kulağımı del. sağ kulağında küpe olana ibne diyorlar" derlerdi

buna göre sağı deldiren top, solu deldiren delukanlu, ikisini de deldiren biseksüel mi oluyor. kim çıkardı bunu neye göre kime göre.
(bkz: cemil ipekçi)

edt ; Niye rahatsızlık duyarlar ilginçtir. Nesi var yakıştırmış işte kendine. *
yavuz sultan selim de takardı diye savunmaya geçme durumuna sebep olan durumdur. bence yakışan taksın. sadece kızlara özgü bir takı değil.
yavuz sultan selimin küpe takmasını örnek gösterenlerin ''neden taktığı'' sorusunu bilmeyip ahkam kestiği durumdur.

biraz okuyup araştırırsanız neden taktıgını öğrenirsiniz.
sivri burunlu ayakkabı giyen bir insanın takmasının sıkıntı yaratacağı durumdur.
olmaz öyle o abicim, olmaz.
iki kulağa da taktıklarında mide bulandırıcı bir görüntü addeden fekat bir bir kulakta tek küpe olması durumuna kaldırılabilitesi olan eylemdir.
(bkz: neden olmasın)
sempatik durandır tabi abartılmadığı sürece. sallantılı takanlarını gördüm ben.
efemine olmadığı sürece bir erkeğin maskülen görüntüsünü dahada arttırdığına inandığım aksesuar.
Yakışıyorsa yapacaksın.
ilk moda olduğu zamanlar küpe takan erkek gaydir guydur gibi birçok tartışmaya yol açmış konudur.
farklı olmak, "ciks" görünmek, "tarz" durmak, "şekil" yapmak için yapılacaksa, hiç yapılmayasıca hede.
ha yok benim içimden geliyor, bir nedeni yok öyle daha mutlu olacağım gibi bir içgüdüyle hareket ediyorsa kişi, candır, yapsındır.***
topluğun göstergesi . (eşcinsel bireyler)
erkeklere daha çok yakışan bir aksesuardır küpe. kızlar takmasın!!
Yakışan taksın ama gerçekten takmak istediği için taksın .. Yani kızlara , etrafa falan hava atmak için takmasın mümkünse . Yoksa pekte hoş görüntü çıkmıyor ortaya ...
ulan erkeklerin küpe takmasını eleştirip yobazca kınayan gericiler biraz daha geri gidip bakarsanız küpenin ne kadar derin ve özel anlamlar içerdiğini ne ifade ettiğini öğrenirsiniz. bozmayın adamın asabını. bende takıyorum. takarımda. öyle.
kadınlara özenmektir. allah resulü kadınlara benzemeye çalışan erkekleri, erkeklere benzemeye çalışan kadınlara allah lanet etsin diye buyurmuştur.
gayet de yakışıyor.
güncel Önemli Başlıklar