bugün

Kabak gibi bir gerçek.

Erkek dediysem yanlis anlasilmasin tabi burada yavsaklardan soz ediyorum. Yoksa akli başında akilli efendi erkekler kendileri gibi insanlarla beraber olma eğilimindedirler.

Hem abuk sabuk tiplerin pesinde kul köle olup hem de buradan "kizlarin soyle boyle olmasi" diye ağlamalarına bakmayin. Çoğu sürünmekten hoşlanan ve düzgün kız görünce salak salak triplere girip kaçan tipler.
Rağbet çok diye kızı kaliteli sanan erkeklerdir. Hani pazarda indirim vardır tayt 5 lira derler herkes hurra üşüşür. işte Bu kızlar o tayt.
belki kaşar kızlar erkekleri seviyodur bi de boyle dusun.
Yalan yahu kim uyduruyor böyle şeyleri.cıks
Kesinlikle doğrudur ben namuslu hanimefendi kız arıyorum diyen erkek bile kaşarın peşinden koşar hatta bi bakmışsın evlenir.
Sevmezler seviyormuş gibi yaparlar. Sadece bir yere kadar.
Piç erkek kaşar kız arasında doğrusal bir orantı vardır.
Picler kasar kız sever dogru
Lakin
Namuslularla evlenmeye calısır
Utanmaz larda itoglu itler
Birde var dı böyle
Tam serseridi 25 yasında
Benden 2 yas büyük beni hatundan 4 yaş
Yemekdeydik staj yaotigimiz is yerinin cizim raporları vardı ona bakicaktık
Bu
Benim kızı arkadas ayagına ayartmaya calısıodu.

Benimkisi baktım ciddi cidfi rahatsız olmaya baslıdı.
fırsat bu fırsat
Dedim
Oguzcugum bi gelirmisin sana bi sey sorucam dedim.

Gelir gelmez tuvalatte soktum
Yapıstım bogazına
Bak lan
+sen kimin hatununa sulanıyon
-sana mı sorcsm lan
Kepcük cenesine bir yumruk
+bi daha söyle bakayım
-kardesim sen beni yanlış
Anlamıssın ben öyle halini hadrını
Soruyodum
+onu da sorma lan ibis sen bilmiyomuyum niyetini bozhanede yazmadıgın atlamadıgın kız kalma dı
lan
Eger bir daha benimkiyle muhabbet kurarsan Ha şu tuvalet deligine kafanı sokuyom mu sokmuyommu
Görürsün.

Not=Yani kardesim böyle durumlarda
Seviyosanız asıksanız
Bu itlerin en iyi anladıgı yol kaba kuvvettir.
Lakin kızın yanında olmaz tabi
gerçek değil, neresi gerçek. erkeğe göre değişir. erkek değildir o, ibne desek anlarım.
icten pazarlikli bir vakit kaybi kezban olmamak kasarliksa alirim bir dal.
Kızların efendi erkek yerine piç erkek tercih etmesi gibidir. Sonunda iki taraf da üzülür ve karşı cinse bok atar. Tercihlerinizi değiştirin mutlu olun.
kaşar dediğiniz kızlar cilveli olur, sizi etkiler. size kaybetme korkusu yaşatır. çok fazla kız çevreniz yok ise kaşar olduğu için başka kızların size dağıtmadığı boncukları dağıtır. bilinçaltından seks yapmak için tek şansınız olarak onu görür ve ona odaklanırsınız. insan tabiatında olan çok az mazoşistlik duygunuzun tatminini yaşatır size. ama bunların içindeki en önemli etken, gerizekalı gibi sahiplenme duygusuyla yaşadığınız hezeyanların aşk ve sevgi olarak hissedilmesidir.