bugün

kesinlikle doğrudur efendim. bir erkek on yıllarca kadınsız yaşayabilir ama bir kadın erkeksiz yaşayamaz. çünkü kadınlarda korunma, sevilme istediği erkeklere göre kat be kat daha fazladır.
Kesinlikle katılıyorum diyenlerin yalanlarını sikmek istediğim önermedir.
beni güldüren bir başlık. tam tersi olmalıdır.
Elimiz var daha ne olsun.
erkeklerin kadına, kadınların erkeğe ihtiyacı olmasaydı, zaten cinsiyet ayrımı denen şey olmazdı. kabul edinizki, siz göremeseniz bile, sizin kadar cinselliğe ihtiyacı var kadınların. en azından cinsel hayat bile bir insanın günlük yaşamındaki agresifliğini alır , çok iyi bilirim. bekar ya da dul olupta bize çatan kadın hocaların gazabını çok iyi bilirim. yine karısıyla yaşadığı problemler yüzünden bize dayak atan hocaları da... birde bunlar öğretmen...
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
edit: homofobik değilim.
Nasıl soyumuzu devam ettireceğimiz sorusunu akla getiren gerçektir.
Yok öyle bir dünya. Sadece cinsel açıdan bakmayın. Erkekler kadınsız sadece yaşamaya çalışabilir, yaşayamazlar. Her erkek için de geçerli olmuyor tabi bu.
original bir behlul ün asla katılmayacağı bir önerme. zira kendisi 3 değil 5 değil 10 değil yüzlerce kadın götürmüştür yetmemiştir bir de yengesini düdüklemekten de kaçınmamıştır.*
tamamen saçma ne kadar erotik şop dan çıkmasada erkekler yine de kadına ihtiyaçları vardır . orjinali varken yapaya ne gerek var.
sağ eline mahkum dallamaların tek sığınağı... size ellerinizle mutluluklar beyler böyle devam edin...
yanlıştır. kadın cinayetleri için erkeklerin var olması gerekliliğini erkeğe ihtiyaçtan sayıyorsak, kadın dırdırı eksikliğini gidermek için de erkeklerin kadına ihtiyaçları vardır.
Kusura bakmayın ama yok oyle Bi dünya beyler.
Elizabeth ile mutluluğu yakalamış erkektir o, zira bir süre sonra oda yetersiz bakiye kıvamında olur, yani gerçek değildir.
Eğer erkeklerin kadınlara ihtiyacı olmasaydı kadın yaratılmazdı.
Öyle değil mi?