bugün

Kız konuşurken anlatışlanların hiçbirini dinleyememek.
erkek arkadaşınız, yemeğe çıkacağınız için, sizi öğlen arasında sınıftan almaya geldiği anda yan sıradan bir çocuk oturduğu masayı yumruklayıp, paldır küldür sınıftan çıkarsa; bu bir hoşlanma belirtisidir. gidin bakın, o çocuk erkekler tuvaletinde; '-lan herkes bana baktı, şimdi nası dönücem sınıfa?' diye düşünmektedir.

(bkz: o hikayedeki mal benim)
eğer karşısındaki kızı takmıyorsa ve onunla sadece göz göze gelmek için elinden geleni yapıyorsa emin olun o erkek hoşlanıyordur. Çünkü; o da biliyordurki konuştuğu zaman bazı şeyleri heyecandan açığa vuracaktır.
aşırı ilgi, yardım etme çabaları, melek gibi görünme kasıntıları...
gece yatağa girdiğinde tavana bakarak saatlerce onu düşlemeye başlamışsa hoşlanma da başlamış demektir. hatta aşk ta yakındır. sürekli aşk kokan şarkılar dinlemeye başlar bünye onu düşünerek falan. çok fazla belirtisi vardır bu meretin.
hoşlandığı kıza gıcıkca davranmak, onu kızdırmak. *
hoşlanılan dişiyi görünce hafif aptallaşma ve yüzündeki yavşakça bir ifade.
hoşlandığını belli etmemeye çalışıp, iyice işin içine sıçmak.
*
adını ne koyarsanız koyun yavşamak, düşünmeden hareket etmektir özünde.
hoşlandığı kızın arkadaşlarıyla kanka olmak.
sürekli hal hatır sorma, konuşmayı en boş ve gereksiz mevzularla uzatmaya çalışma. ya da en gerekli ve en normal durumda bile selam vermeyip iki kelime edememek anlaşılmasın diye. *
hoşlanılan kız görüldüğünde, "için bir hoş olması" derlerya... ondan işte. kızın bunu anlaması zor tabi.
(bkz: turning burning fruit in the middle)
saçmalama. benim diyen her elemanın bile başına gelecek bir şeydir.
kabarmaları.

-omuzları kabarır.
-göğüsleri kabarır.
-koltukları kabarır.
-saçları kabarır.
-sürekli kabarır.
göz dalmaları şeklinde ortaya çıkan belirtilerdir.
çük büyümesi.
kalbin kısa devre yapması...
(bkz: çadır kurmak)
surekli telefonuna mesaj, cagri varmı diye bakması...
futbolla ilgilenmeyip mahalle arkadaşlarına satış koyuyorsa ve hep kızın yanındaysa en büyük kanıtı budur.
(bkz: erkeklerin boşalma belirtileri)
kızı tavlama kapasitesi olan ağabeyimizin kanının beyine, kapasitesi yoksa başka tarafına nüfuz etme hadisesinin cereyan ettiği andır.
(bkz: çadır)
kızla göz göze geldiğinde konuşamamak, bu yüzden kızla göz göze gelmemeye çalışmak. olur da konuşabilirse, mütemadiyen saçmalamak. yani kızlara çıkarılacak sonuç;

bir erkek sadece sizle konuşurken saçmalıyorsa, sizi seviyordur.