bugün

ya ben bunu daha önce de açıkladım bak. adamların doğasında var. olması gereken bu. koruma içgüdüsü var. bu yüzden bir erkeğe "çok biliyosun, b.k biliyosun." mesajını verirsen uzaklaşır. sevgilin de olsa, kardeşin de olsa, oğlun da olsa. işe yaramaz hisseder çünkü. doğasında pohpohlanarak iş yapmak var erkeğin.

cüzdanımı çaldırdım diyorsun, neden bana haber vermedin diyor. kendisi farklı bi şey mi yapacak? hayır, o da gidecek işte karakola. sen ne yaptıysan aynısı. ama bu arayıp haber verdiğinde yardım istediğinde kendilerini iyi hissediyorlar. bana ihtiyacı var diye düşünüp kendilerini üstün hissediyorlar. yapamadım demeyi kendilerine yediremiyorlar.

düşün bak bir erkek saçma sapan bir şeye kızıyorsa mutlaka ya iş yerinde ya başka bi yerde bi konuya canı sıkılmıştır. ekmek poşetini neden oraya astın diye kavga çıkarıyor. her zamanki yeri işte, bugün mü battı? ama durum öyle değil. saçmalayan erkeğe "senin canın başka bi şeye sıkılmış, söyle noldu bakayım. anlat hadi, sen böyle bi şeye kızmazsın." de dökülmezse gel tükür yüzüme. kadın olsa gelir eve, ya bugün şu işi beceremedim çok canım sıkılıyor der, teselli edersin biter. yok bunlar yediremiyor kendisine. neden çünkü erkek o.

bunu görmüş geçirmiş ablalarımız keşfetmiş. bi kare vardır hani "aşkım ben açamadım bunu." deyip kavanoz uzatmak. sen hiç kavanoz açamadım diye kapı kapı gezen kadın gördün mü? açamayacağından mı uzatıyo sanıyosun? sokarsın kenarına bıçağı olur biter. açsın da gururu okşansın, ahh çok güçlüyüm kahretsin desin diye uzatıyorlar.

olsun beyler, böyle seviyoruz biz sizi.
(bkz: her şey)
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
%95 i boş beleş insandır. Çoğu sopa yutmuş gibi yürür.
Kızlarda da var aynı şey sanki çok farklısınız
ulan önümüzde bu kadar basit bir hayat var. neden kompleks hale getiriyorsunuz. erkeğiz biz yapmalı , dövmeli , sövmeliyiz. sizde kadınlığınızı bilin işte vuralım kafanıza sopayı tutalım saçtan götürelim mağaramıza niye bu kadar zorluyonuz.
Kadınların "ben hiç birşey yapamam, çünkü kadınım" havalarıyla yarışacak durumdur.
Dünyada yapılacak işleri üreme organlarının türü ile tartan başka bir millet var mı acaba?
Gülme kriziyle sinir krizi arasında bırakan zavallı halleridir.
(bkz: ) Ben çok güçlüyüm. Bir vursam ölücek o çocuk.
@ogulcankecik
Ah şu erkekler bir kere ağzınızdan ben bu yolu bilmiyorum birine adresi soralım yada bu işi yapamam bir tamirci çağıralım lafını duyamadık. Nedir yani bu kadar zor mu ağzınızdan bu lafları duymak. Erkekliğe laf ettirmemek için neden hepinize eziyet ediyorsunuz ki.