bugün

yalandır. erkeğin sevdiği kız, akşam yatağa girdiğinde koynuna girme ihtimali olanıdır.
doğru tespit.ama biz unutmak için 1 kızıda bulamadık.
Erkek değil adamdır!
O bir kızı bulmak çok zor buldunmuda kopamıyorsun ama o da var.
çünküsü onda da hayatın onlara koyuşundan sonra artık kadınların hepsinin öyle* olduğu anlamasıdır.
hiç öyle bişey yoktur.

aşk yine/ yeni/ yeniden yaşanabilen bir duygudur.
Klasik türk kızı avuntusudur.
kadınlarda da aynı olandır. sadece tek bir erkek hayatınızın hangi döneminde sarhoş olursanız olun aklınıza düşünce hüzünlü bir şekilde gülmenize, gözlerinizin dolmasına sebep olur. başkasını seversiniz ama onu sevmek bambaşkadır. yerini tutabilecek birini bulabilen varsa söylesin çünkü ben hiç öylesine raslamadım.
Kısmen doğrudur. Elini tuttuğunuz ilk kızı nasıl unutursunuz. Diğerleri de sevilir ama siz onları severken siz değilsinizdir. Saçma gibi ama şöyle ifade edeyim. Bir daha o yolları aynı hevesle yürür müyüm gibi bir durum.

(bkz: kaçak)
öyle olmadığını umut ediyorum..

sevgisizlik ne kötü.
kişiye göre değişir.
Ben 3.den sonra bıraktım.
Karmaya inanırım.

Kim ne ekerse elbet bir gün onu biçer.
Bence imkansız.
Sadece erkekler diye sınırlandırılmaması gerekir bence.

insan gerçekten bir kişiyi çok sever. O kişi ile evlenen yada ömrünü onunla geçirmeyi başaran şanslıdır. Bazısı da bu kadar şanslı değildir. Hayatına başkaları girer hatta başkasıyla evlenir çocukları olur değer verir değer görür ama "o" kişi her zaman hafızalarda yada sol kaburganın sızlayan yerinde olur.
Ben kimsenin o "gönülden sevdiği bir kız" olamadım.
O zaman bu da benim üstün başarım olarak geçsin kayıtlara. Helal.
Sevmeyin. Gerek yok. Nevet
Sevmeyin. Gerek yok. Nevet
Sirf su orospu eksilensin diye up.
reddetmesine rağmen sevgime ayıp olur diyip başka kızlara bakmamıştım, ama o bana bir kere bile yüz vermemişti. ikinci reddedişinin ardından başka kızlardan hoşlandım onu unutmaya çalıştım. tam unuttum derken rüyama girdi. unutamadım. hala daha seviyorum ama eskiden dokunmaya kıyamayacağım kızı sikerken hayal ediyorum. dengelerimi alt üst etti. cerrahi sıkıntılar çekiyorum biraz ruhsal tamirat istemiştim, vermedi. dilerim ki çok pişman ederler onu. yahut pişman olmasın sadece başına bişi gelsin de yanında olduğumu bilsin, sevsin. başka çaresi yok çünkü. içimdeki sevgiyi de öldüremiyorum bana yakın zamanda dönecek diye. ne garip di mi? sen seversin istersin o istemez, sen istemezsin o ister. sevemezsin bu sefer de.

Allah senin belanı vermesin kız. matematik ve fenim bok gibi 80 net çıkarıyorum ygsden sen hala 100 net gel bana bir insaf et de beraber çalışalım derslere sen mf ben tm. bir kızı sevdim o da sendin. başka kızlarla konuşsam onlarla yiyişsem onlarla sikişsem bile bir tek sana aşık olabilirim. şiire gazele türküsünü dinlemek istiyorum, ama çarpılırım diye dinleyemiyorum. senin yokluğun çarpıyor, ağlatmıyor bile sadece çarpıyor. tokat gibi çarpıyor, cin gibi çarpıyor, mahvediyor. senden başkasını sevemeyecek miyim diye soruyorum kendime. başkalarına gülüp beni bakışlarıyla döven ilkokul arkadaşlarım, başkalarında uysal olup da bana gelince ciyaklayan rahmetsiz kuşum ve kedim gibi olursun diye sinirlerim bozuluyor çünkü ben de özenerek sevdim ama ben seni gerçekten istedim. ama babayı aldım. bu bir kapı gibi, içeri girmek istersin kapıyı zorlarsın, içeri girersin kapılar kilitlenir, içerideki de hayal kırıklığına uğratır. sonra da kapıları tekmelersin çıkarın lan beni buradan diye. ağlatır ağlatır ağlatır öyle bir yer gelir ki ağlamana bile müsade etmez.

kilit ekranımın fotosunu sen yaptım, şifreyi de mustafa<3özge yaptım şifre girdim açılmadı. şifreyi açmam için root atmam lazımdı, root attım bütün dosyalarımı sildirdi senin aşkın. utanmadan hala daha suratıma bakıp güle güle çekip gidiyorsun "acaba bana bakıyor mu" diye. seni çok sevdim ama unutmak için başka kızlara baktım. ayıp ettim belki ama bana da yazık değil miydi?

değil amına koyim değil. beni reddeden ağzıma sıçan sensin ama gene de suçlu benim. başka kızlara baktım onlarla konuştum özge'yi seviyorum diye dolaşırken. yarrak seviyorum ben yarrak.

erkeklerin hayatlarında bir kızı sevmeleri bir daha da başkalarını sevememeleri işte budur paragraflarca düzyazı kıtalarca şiir yazdırır. en sonunda elde var baş. aşık olamayacağınız zaman da öyle bir kız gelir ki sevmemeniz için tek neden o reddedilmedir.

neyse iki orta bir sade bana müsade. ben izmit marşındaki gibi çekip gidicem. ve bu nesirim de öncekiler gibi takılmayacak. saygılar.

edit:(#34679696) saygılar.
(bkz: kalp bir kere esner)
Hiç sevmeyen de var .
Dünya kimsenin üstüne Kurulu değil ne bir kere sevmesiymiş, ne gerek var böyle triplere sevdiğin kız el oğlunun yanında hayatını yaşasın sen de unutamama melankolisini yaşa olacak iş mi. Bulana kadar Sevin abi ama en sonunda sevdiğiniz kız ile evlenin.
Çok kişi sevilir belki, amma bir seversin, bir seversin, seversin bir mecnun misali sevse de sevmese de seni.
O da anneleridir.