bugün

hem etli butlu olacak hem beli ince olacak. başka?
şöyle ayrım yapmayın lan. kadınlar çiçektir hepsinden allah razı olsun.
erkeklerin en fazla zevk aldıkları şeyin görsellik olduğunun kanıtıdır.
Kadında but ( yani kalça ) olmalı. Ha bir de meme olmalı. Gerisini siktiret...
emi de ince belli olacakmış.hem ayranım dökülmesin hem belim bükülmesin ha ?
sağına soluna kemik batmasın diyedir.
bi şaplak atıldığında ele ayağa gelmelerinden ötürüdür.
Vurduğunda ses yankı yapıp geri gelmesi lazım. Etli butlu o yüzden iyidir. Kimse tahta gibi kadınları çekici bulmaz. Azıcık ele gelsin.
52 kiloya düştüm yok öyle birşey.
Herkes evrim geçirmişsin diyor.
Tabi arada 34 kilo var.
Ama artık durduramıyorum istemsiz zayıflıyorum.

Dipnot; ben biraz balinaydım.
etli butlu + kıvrımlı kadın istemesindendir. asıl şart etli butlu olması değildir kadının, kıvrımlarının belirgin olmasıdır. balık etli kadında da bu durum doğal olarak mümkün olduğundan balık etliye talep oluşur.

kıvrım erkeğe çekici gelir. çünkü çıkık kalça, içe girik bir bel, ileride duran dik memeler erkeğe, bu dişi doğurgan, onunla çiftleşirsen sağlıklı yavruların olur mesajı verir. modern hayatta da ''aga kız çok güzel amınoym yaa'' dersin. temeli budur bu olayın.

o yüzden feminaziler, heee sizin güzellik standartlarınıza göre zayıf olmak zorundaydık, şimdi de hayvan gibi yiyin sağlıksız olun diyorsunuz öyle mii demeden okuyun. okumak iyidir.
hemen hemen her türk erkeğinin haklı isteğidir.
Ben değilimdir 40 kg olmamla beraber kemiklerim sayılabilir.
Etli butlu kadını kırkında gör sen birde. Hehe.
21. yüzyılla birlikte geride kalmıştır. Eskiden iyi beslenebilen kadın etli butlu oluyordu, şimdi ise iyi beslenebilen sağlıklı yiyebilen kadın ince oluyor. Etin fiyatı, organik salatanın yarısı oldu nerdeyse.

Yine kadınların uzun boylu iri yarı erkekleri çekici bulma mevsimi de bitti. Artık hacim kası almamış, kemikli yine sağlıklı beslenebilmiş, erkekler tercih ediliyor.

Beğeni prensipleri dönemin güç anlayışına göre değişir.