bugün

Ulan 10 kere yazdık. Kimse doğacak çocuğunun başka penislerin kirlettiği bir yoldan çıkmasını istemez.
istediğiniz kadar zırvalayın..

Özgüvensizlik.. Bu kadar
kimse de evlenecekleri erkeğin bir sürü kızla yatmış bir lavuk olmasını ve çocuğuna babalık etmesini istemez. önce kendiniz bakir kalmayı bilin ondan sonra karşınızdakilerin bakire olmasını bekleyin soytarılar.

Edit. Bunu istemelerindeki asıl sebep ne kadar yetersiz olduklarını karşılarındakine belli etmek istememeleri. Sonuçta bakire olmayan biri ile olsalar ne kadar cücük oldukları ortaya çıkacak. Aman alirıza bey ağzımızın tadı bozulmasın.
uygun eş adayı bulmak içindir. tabii bu kriterlerden sadece biri.

ayrıca pes'e de giderken oynamayı bilmeyen arkadaşlarımla gidiyorum ki tüm hareketleri ben yapayım diye.
namustur namus. atayiz bile namus arıyor :d
ilk tecrübeyi, ilk heyecanı kendisiyle paylaşmak ister çünkü. ayrıca kıskançlık çok önemli bir duygu. kıskançlık yoksa sevemezsin, sevsen bile uzun sürmez. her erkek (en azından bir çoğu) kadınının kendine özel olmasını ister.
Kıyaslama yapılamamasından dolayı bence.
deodorant alırken bile rafın en arkasındakini, kimsenin sıkıp bitirmediğini kullanmadığını alan bi milletten kimse böyle şeyler beklemesin.
evlatlarını her sevdiğinde, karısının zamanında başkasının altında inlediğini düşünmek istememesidir.
Genelde erken boşaldığı için kadının hiç bir şeyden anlamayan salak olması işine gelir..

Geçmişte çok sevişmişse eğer kıyaslıuacak öğrenecek ve puan verecektir..

Olmaz hiç bize göre değil..

Biz cennette bile 40 huri ile ödüllendirilecek insanlarız.
Kendilerinin ne biçim bir o.ospu olduklarını bildiklerinden ötürü, cinsel ilişki yaşamıs her kadını da kafalarında kendileri gibi biri olarak tasarlamaları.

Yani bilinçaltında adam kendisinin ne menem bir or.spu olduğunu bilir. O yüzden aradığı kadın bakire olsun ki benim gibi bir or.spu olma ihtimali de zayıf olsun ister.

Fakat bilmez ki bir kadın ne kadar erkekle düşüp kalkmiş olursa olsun bir erkek or.spusunun ulaşabileceği mertebeye ulaşamaz.

Kısacasi bizim erkekler or.spu olduklarından dolayı...
Ya olum adam her şeyden bağımsız bir şekilde bakire kadın arayamaz mı?

Ayni şeyi bir kadın da yapabilir. O zaman da memesinin sertliğinden çekindiği için mi bunu yapıyor diyeceksiniz?

S*k milletin, g*t milletin. Derdi bunlara düştü.

Gece gece ne içiyorsunuz siz?
Bencilliktir o. Karılarının ilki olmak isterken kaç tane hayatı s..ip attıklarını hiç düşünmezler ama eş seçimlerini bakire olandan yana kullanırlar.
koşun psikanaliz yapıyorum.

konunun en derinine inecek olursak ortada bir güç gösterisi vardır. kadın doğası gereği daha kırılgandır. korunmak,kollanmak,ilgi ve şefkat ister. erkek ise doğası gereği kadın üzerinde hakimiyet kurmak, gücünü belli etmek ve göstermek isteyecektir. bu tarih boyunca böyle olmuştur.

bakire olmayan kadın daha önce başka bir erkeği tercih etmiştir. bu yüzden bizimki ilk tercih olmamıştır. içgüdüsel olarak erkekte ikinci plana atılma ve tercih edilmeme hissiyatı oluşacaktır. ikinci planda olmanın yarattığı güç kırıklığı ve hakimiyet kuramama güdüsü ise erkek cinsini sinirlendirecek özgüven kaybına sebep olacak ve bunun tek sebebi olarak kadını görecektir.
çünkü bakirim. bakire hanım hakkım.
Bakire olmayan kız daha önce en değerli şeyini verecek kadar sevdiğini iddia ettiği kişiyi bile bırakmış sana gelmiş. Yarın öbür gün seni de aynı şekilde ortada bırakabilir. Korkumuzun gerçek sebebi bu.
Bu konuda en ilginç yaklaşım eski sevgililerimden biriinden gelmişti; ‘rahmi kirli bir kadının çocuklarımın annesini olmasını istemezdim.’ demişti. Bu konuda bazı kadınlar da erkekler kadar takıntılı.
cinsellik güzel olmadığı için bakir kalıyorum.
kadınlar erkeklerden daha iğrenç bu cinsellik konusunda.Erkek tabiki bakire istiyecek ama ona görede yaşıyacak.
Geri kalan hayatta da beraber keşfedilecek bir çok şey olacak.
Neden cinselliği onunla keşfedip,onunla yaşamayayım ki?
Bena aramiyorum aksine bir seyler yaşamış olsun.
Önden bakire arkadan otoban olanlar var sonucta oda bakire.
dogma.
sikimsonik inançlar serisi.
Cinsel performanslarının karşılaştırılması korkusu. ilk deneyimde nerden bilecek sonuçta kadın karşısındakinin iyi sevişip sevişemediğini.
aklı başında hiç bir erkek litrelerce sperm yutmuş bir kadınla evlenip çocuk yapmak istemez.