bugün

diğer bilimum insan evladının yaşamaktan çekindiği rezillik ötesi durumlar aşık bir erkek için sıradan günlük hadiseler olarak cerayan eder. Bağıra çağıra telefonda kavga etmeler ,o güne kadar ilişkilerinde cool olmuş erkeğimizin duruma göre kızın kapısında salya sümük olduğu durumlar sıradan olaylar haline gelir.
Kızın attığı ses kaydını gece defalarca dinlemeden uyuyamamak.
cinsel performans X50 olur. kadının vücudundaki her detay şaşkınlık ve hayranlık uyandırır .
Osbir çekerler, evet.
aptallaşırlar.

ve kadınlar bunu çok iyi kullanırlar.
Kadini kendine asik edene kadar bir gokdelenin tepesine kadar yukseltir, cikartir.
Kadin kendisine asik olunca gokdelenin tepesinden asagi iter.
düşünmek, hayal etmek.
şiirler yazarım ben,
harf harf hece hece dökerim içimi.
düşler kurarım,
el ele, ten tene sararım hasreti.

bir şarkı dinlerim,
beste beste, nota nota yaşarım her şeyi.
yağmuru izlerim ben,
hırçın hırçın, damla damla yıksın engelleri.

sarhoş olurum bazen,
kadeh kadeh, şişe şişe unutayım sensizliği.
bir resim çizerim ben,
duvak duvak, kefen kefen bitsin diye bu sevgi.

bir ben olurum ben,
içinde hep sen.
bir sen olurum ben,
içinde hep ben.
Aşık olmuş gibi yapan erkeklere dikkat etmelisiniz. Meyveyi yedikten sonra yol alabilirler.

Toy kadınlar sahte aşıkları gerçeklerinden ayıramadıkları için toydurlar zaten.
Aşık olmuş gibi yapmak.
Düzenli hayal kurmak ve sık sık dalıp gitmek.
açılamamak.
şahsen amuda kalkıp parende atarak sıçmaktır.
ilk önce bunu kabullenmemek, unutmaya çalışmak. Olmuyorsa durumu kabullenmek. Onla birlikte güzel hayaller kurmak. Onu düşünüp masturbasyon yapmak. Hala bu his üzerimizdeyse o kızı ilgimizi arttırmamız. Sonra o kızla yakınlaşmamıza kadar devam eder.
Ne yaptığını bilemezsin.lal olur dilin konusamazsin.Şapşalin teki gibi, sarhoş olarak gezersin. Aşk sarhoşu.
kesinlikle mantık çervçevesinde olmayan hareketler bütünüdür. Severken abartıyoruz , görgüsüzce seviyoruz ondan belki de.

Bir keresinde soğuk kış gününde buca' dan konağa yürümüşlüğüm var. Dediğim gibi yapılan hareketler, alınan kararlar çoğunlukla mantık dışıdır.
Ben ölmekten korkar hale gelmiştim.
Hayal kurmak, uyuyamamak,slow şarkı dinlemek vs vs.
salak salak davranmak.
sanki o da benden hoşlanıyor la gibi kızın her hareketinde bi ima aramalar.
(bkz: sakarlık)

hiç şaşmaz.
Yolda yürürken yok yere gülümsemek. Deli sandıklarını düşününce bir daha gülümsüyorsun. Garip. Hep bu haller mahfetti bizi oysa.
hiçbir şey.

çirkin, parasız, ezik biriysen nasılsa aşkın karşılıksız olacağı için bir aktiviteye gerek yok, nasılsa cevap hayır olacak. bilgisayar oyunuyla falan geçiştirilip unutulur. sonra bu döngü platonik platonik tekrarlanır gider.
Amuda kalkıp halay çekmek.

Benim tarzım bu. Bazıları aşk şarkıları söyleyip, şiirler yazıyormuş galiba. Ama halay daha iyi.
Erkekler gerçekten aşık oluyo mu ya ben hiç inanmıyordum.
acı çekmek.