bugün

kirli sakal.
sagopa kajmeri bile yuzune bakilabilir yapmistir efendim.
siyah saç , yeşil göz , koyu bir ten rengi , 1.80+ boy , aylık 5000+ maaş , bireye ait bir ev , espri yapabilme yeteneği , gerektiğinde romantik , gerektiğinde otoriteyi sağlayabilme , cesur ve sahiplenme içgüdüsü.......

(bkz: seç beğen al)
şiveli konuşmamalıdır düzgün aksan önemli bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun şiveli konuşması onu itici yapar. ve asil olmalıdır. facebookta erkekleri yakışıklı gösteren detaylar da hani şu hakkımda kısmı var ya oraya beylik lafları- googledan arat yaz yok şöyleyim yok böyleyim lafları var ya hıh işte onları yazmayın banel oluyorsunuz.
hafif bi gülümseme ile tek göze bakarak konuşmak.
kısa saç+ kirli sakal.
bakımlı dişler, eller, yüz ve temiz elbiseler. birde atletik bir vücud.
sarışın olmaları.

edit: nasıl unuturum tabiki; sevilmeleri ve sevmeleri.
siyah gözlü olmak. *
sarışın olması -çok sarı demiyorum,normal sarı- , buna takiben kahverengi veya ela gözlü olması, azıcık kas, geniş bir omuz, belirgin gamzeler.
(bkz: tamam sakinim)
bütün hepsini içerecek bir şey söyliyeyim: basketbolcular.
benim hayattan edindiğim bilgilere göre cevap vermek istediğim sorudur.
kızlar yakışıklı erkeklere aşık olurlar doğrudur.
cebinde parası olan erkeklerde hoş gelir onlara.
özgüvenin de çok büyük etkisi vardır.
ama kızlar kendilerini en özel hissettikleri kişiyle bir ömür geçirmek isterler.
eğer sen o kızı en özel yerinde saklarsan o senden hiç bir yere gitmez.
başarılı bir saç kesimi,
çekici bir erkek olması,
kendine güvenmesi,
doğru renklerde doğru ve kendine yakışanı seçebilmesi,
az konuşması,
uyumlu olmak adına istemediği şeyleri onaylamaması (istemediği bir şeyi hatır için kabul ettiğini anlarsınız ve keyfiniz kaçar) gibi özellikler.
Bej rengi Spor ceket ve Pembe bir gömlek üstüne de Pembe siyah bir Gravat.. Birazda boy pos olacak.
içindeki bulunduğu lüks aracı,cüzdanında bulunan kredi kartları ve tabiki salaklığı.
bence alttaki iki faktör en başlıcaları:

dik durması
kendine güveninin gözlerinden okunması.
doğuştan yakışıklı olması.
şık giyim, bakımlı saçlar ve bakımlı cilt.
öncelikle ayakkabı seçimi.

sonra klas bir saat.

kıyafet koordinasyonu.

yalnız bunlar sadece ve sadece yakışıklı gösterebilir kesinlikle yakışıklı yapmaz.
ayakkabı, vücut, tip. gerisi hikaye
erkeğe bakılan gözlerdir. seven yürektir. kısa olan iptir kuyu değildir. ne diyorsam ben.
başşak burcu olmasıdır.
adamlıktır.
(bkz: adam olmak)
cool tavırlar, güzel bi gülümseme ve jolesiz saç.
karizmasıdır.
gamzeleridir kanımca. hafif çekik gözlülükte bir sıcaklık katıyor suratlarına ayrıca.
güncel Önemli Başlıklar