bugün

bıyıklar. ve genellikle sporcu bayanların sorunu olan koltuk altı kokusu.
koltuk altının kıllı olması.
oral yaparken dişlerinin erkeğin canını yakması.
cesaretsiz olmaları.

bakımsız olmaları.

spor yapmamaları.
ciğeri 5 para etmez piç tiplere ayılıp bayılmaları.
günde 30 tane mesaj atmaları.
Yalan konuşmaları.
asosyal olmaları veya çok sosyal olmaları (bkz: sosyal olmayan sosyal insanlar)
komik olmaya çalışmaları.
herşeyden miğdelerinin bulanması gerçekçi gelmiyor bana çocuklarının altını deiştirirken neden aynı hassasiyeti göstermiyorlar acaba.
doğal olmamaları.
'benim için iç güzellik önemlidir ve beni güldüren erkeklerden hoşlanırım.' demeleri. 'yakışıklı olsun, o yeter' desen n'olur sanki? inanın daha inandırıcı olursunuz. güldürürsen, 'ciddi değilsin, seninle ciddi bir şey yaşanmaz.' ; ciddi olursan, 'amaan, ne kadar da ciddi, gören de mahkemedeyim zanneder.'; çirkin olsan 'ama sevgili dediğin de yanına yakışmalı, değil mi?' düşünceleri, eğlenceli olsan, 'ne kadar da hoppala, ağırbaşlı olsa iyi olur.'; ağırbaşlı olsan 'ama ben beni eğlendiren bir sevgili isterim.'; kıskanç olsan 'anlayışlı değilsin.'; serbest davransan 'ama beni sahiplenen bir erkek beni daha çok cezbeder.' düşünceleri geçer akıllarından. ne kadar da anlaşılırlar, öyle değil mi?
-kendilerinin hep en iyiyi bildiklerini sanmaları.
-birini reddedince garip garip triplere girip çocuğa umut vermeyim diye düşünmeleri, sanki senin umudunla yaşıyoruz.
-en önemlisi de kendi egolarını tatmin etmek için karşısındaki insanı hiç düşünmemeleri.

edit : ama yine de bunlar erkeği kadından soğutmaz o kişiden soğutur. bir kadından dolayı tüm kadınlardan soğunulur mu hiç.
edit 2: bu karakterde olmayan kadınlar çok, allah onları çıkartsın karşımıza.
10 senelik iki yakın arkadaşın bi' erkek için kavga edip aylarca konuşmaması.
ne dediğini bilmeyen ve her daim boş konuşan kadınlardır.
Sex esnasında leş gibi kokmaları.
(bkz: osurmak)
kesinlikle ağız kokusu.
kendini tanımayan, kültürsüz, özenti, hayat hakkında görüşü olmamamaları.
kız arkadaşından çok erkek arkadaşının olması, senin ona verdiğin değeri onun sana verememesi ve kollarında ve sırtında tüy şeklinde kıllarının olması tabi bunu çıkmaya başladığında görmen.
Özünü koruyamaması, yapmacık olması.
dişiliği kişilik addetmek.
vermemeleri.
(bkz: çok açık konuştum afedersin)
Egoları, onun bıraktığı erkek sayısıyla ölçülürse, ona yaptığın bütün kötülükler sana mantıklı gelebiliyor. Normalde insani davranmak lazım. Ama bu zalim, daha önce kaç erkeğin hayatını mahvetti ? Şimdi koz sendeyse, ona acıyamıyorsun. Dövmek acizlik onu seçmeden başka yollarla hallediyorsun: ona çektirdiği acıları tattırmadan vicdanı öğretemiyorsun. illa bir özgüvenini yıkma opsiyonunu seçiyorsun, sonra da 'zalim' oluyorsun. Zalim olan hayat, bu dünyada çektirdiğin her acı için karşılığını görüyorsun. Bu hem seni kadınlardan, hem de kendinden soğutuyor.
kadınlar her ne kadar güzel yaratılar olsada, her zaman beklentileri çok fazla oluyor, tamam erkek vermeyi ihsan etmeyi sever ama ömrümün sonuna kadar bir insanın isteklerine cevap vermek için çabalama fikri evlilikte özellikle bana çok uzak geliyor, biraz daha eşimi nasıl mutlu edebilirimin derdinde olsanız bizde eşek değiliz, yaşatırız sizi.