bugün

her gördüğü kıza güzel demesi ve iki erkek biraraya geldiklerinde sadece kızlarla ilgili o kız şöyle bu kız böyle diye muhabbet etmeleri.
Eşofman üzerine gömlek giymesi.
yayılarak ve bacaklarını ayırarak oturması.
Sen yapamazsın sen kızsın ama ben yaparım hayt huyt gibi saçma tepkiler vermesi.
bilmediği konularda ahkam kesmesi.
önüne gelen her kıza asılması.
çok ve boş konuşması.
ağzını yaya yaya gülmesi.
kaş almak, küpe takmak, garip saç ve sakal şekilleri, yılışık davranışlar, küfürlü konuşma tarzı.
tavla oynamayı bilmemek.
it. evet köpek aga. bir zamanlar tanışma bahanesiydi bu. adamlar hatunla tanışmak için ya köpek gezdirir ya da küçük tatlı yiğeniyle dışarıya çıkardı. hadi küçük tatlı yiğen hala işe yarıyor diyelim de köpek hala işe yarıyor mudur acaba. eğer yarıyorsa da akıllarına püskürteyim ben öyle kızların. o dönemler doğuşun klibinde sahile köpeğini getirmesiyle bitmişti zaten.
kızların küfürlü, ama içlerinden geldiğince tepki verebilmesinden,
erkekleri sadece "arkadaş" olarak görebilmelerinden ve yanlarında rahat davranabilmelerinden,
70 kişilik mühendislik bölümlerinde 65 erkek arasında rahatça okuyabilecek özgüvene sahip olmalarından,
alkol tüketmeleri ve sigara içmelerinden,
oje sürmelerinden,
saçlarını yaptırmalarından,
makyaj yapmalarından,
kapalı-açık giyinmelerinden,

kısacası erkekler olmadan, erkeklere hiç bir konu hakkında danışma ihtiyacında bulunmadan kendi iradeleriyle karar verebilmelerinden ve ayakları üzerinde durabilmelerinden rahatsız olmaları.

sevgili erkekler, kesinlikle iticisiniz.
Göbek atmaları özellikle roman havası itici yapan detaylar arasında onde bayrak tutandir.
Yumurta topuk ayakkabının içine beyaz çorap giymesi.
terk etmeleri.
sürekli gömlek yaka t- shirt ,sweatshirt giymeleri.
bıyık bırakmak.
uzun veya pis tırnaklar. pis koku. saç sakal birbirine karışmış. en ufak nazı bile çekememe halleri.
özgüven eksikliği. cidden kendinize güvenmeseniz bile hissettirmeyin. bi erkekte bunu hissedince kendim rahatsız oluyorum.
verdikleri sözü tutmamaları / tut(a)mayacakları söz vermeleri.
Atlet giyen erkek Brad Pitt olsa dönüp bakmam. *
Sigara kokması.Kesinlikle. içmesi itici yapmasa bile içtikten sonra üstüne sinen o koku hem gerçek anlamda hem mecazi anlamda iticidir.
erkek olmaları.
koluna denge bilekliği takıyor olmasıdır.
- kel kafa
- dolu beyin
- en önemlisi boş cüzdan.
sakız çiğneyen erkeğin ağız yapısı.
ibik şekli verilmiş jöleli saç.
övünmeleri,aldıklarının fiyatlarını söylemeleri,markalarını gözünüze sokmaları.