bugün

isveç ile Çek cumhuriyeti arasında gidip geldiğim ülkedir.
türk kezbanlarının ancak düşlediği ülkelerdir. lan sizi o erkekler görse sanki bakacak.
Başıma bişey gelmeyecekse Türkiye'dir.
Filmlerden gördüğüm kadarı ile türk erkekleri ve italyan erkekleri.
italya dermişim ama demedim milliyetçi olalım lütfen.Türkiyem.Nah tipsiziz.Evet.
at gözlüklerinden sıyrılmış, olaya objektif yaklaşabilen herkesin göreceği üzre;

(bkz: türkiye)

bu gerçeği bir kabullenelim artık.
Amerika , kanada , avusturalya ve ıtalya .
Kenya merkezdir.
(bkz: çek cumhuriyeti).
bir de sırf viggo mortensen hatırına isveç.
Tabikide ustun ırk Turklerin oldugu Turkiyedir.
Zencilerin olduğu her ülke.

Entrye geellll. *
Yakışıklı olsa ne yakışıklı olmasa ne...Yüzünde pilav mi yicen?
Güney kore.
ispanya italya ...
Boyu mu işlevi mi sorusunun olmadığı ülkedir.
endonezya.
ingiltere.
italya diyecektim ki Vazgeçtim, Türkiye dır. (Uyarildim evet)
Suriye.
Bir adada izole olup genlerini koruyan ingiltere ile bir doğu-batı sentezi ortasında mixlenen Türkiye'dir.
google' a sırayla turkish man ve spain man yazıp görsellerde aratınca cevabı sen de bulacaksın genç. bir biskolata reklamı açıp izlesen yarısı ispanyol zaten. özetle yaradana kurban yaradana yaradanaaaa...
Fiji'dir efenim.
Uganda.
tabikide Türkiye siz milliyetçi olmadığınız için ülkenizi savunmadığınız için Türkiye (size göre) geride kalmiş

bir ülke ama öyle değil tamamen yanlış Türkler cesaretleriyle ünlüdürler ve Türkiyeden başka 1. yoktur

onların arasında 1,2 tane yakışıklı yada güçlü insan vardır ama Türkiyemde her adımda 2,3 tane vardır

arada ki fark * bu benim düşüncem ama tabikide güzellik veya yakışıklılık göreceli bir kavramdır. herkese göre farklı bişey bu. kendinize iyi bakın.
Italyadir.