bugün

başlık sınıra takıldı. aslı "erkeklerin yalnızca cinsellik para ve futbol konuştuğunu sanmak" olacaktı. neyse.

çoğu hatun kişinin düştüğü yanlıştır. vakti zamanında nil karaibrahimgil çıktı ve dedi ki:
"bir o kadar bellidir ki hedefleri
iki seks para ve futbol hep sohbetleri"

bu laf dillerine dolaştı arkadaş. samimi söylüyorum, bu yanılgı almanya yenilince bizim de yenildiğimizi söyleme klişesinden bile daha ötededir. hayır, sorsanız hayatında babası, amcası ve erkek kardeşleriyle birlikte en fazla 15-20 erkeği yakından tanımıştır; ama konu genellemeye gelince tüm mavi nüfus cüzdanı sahiplerine yayılıyor.

işin en garip tarafı ise sizin arkadaşlarınızla yaptığınız sohbetlerin "ayılık", kendilerininkinin ise "bizim kızlar" olmasıdır. hani diyor ya şarkıda "bütün kızlar toplandık"...şu kalıpları hayatında bir kere bile kullanmayan bir kadın var mıdır merak ediyorum:

"erkek değil mi zaten aklı uçkurunda"
"erkek milleti değil misiniz hepiniz aynısınız"
"ay ne anlıyorsunuz 22 adam bir topun peşinde"
"ay ne cimriymişsin bir çanta aldım, taksitliydi zaten."
kendimden biliyorum. kısmen, çok doğru olan tespittir.
eminim cinsellik para ve futbol manyağı olan kadınlarda vardır ama

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
yanlıştır, doğruysa da bunun sebebi yine kadınlardır.

maymunlarla flört ediyor olsaydık, abazan ve haksız olduğumuzu söyleyebilirdiniz sayın bağyanlar. fakat şimdi rica ediyorum, kimse "biz sizi istemiyoruz biz çok cinselliksiz böyle çok pipisiz kukusuz insanlarız biz sadece çiş yapıyoruz memeden de süt geliyo!" demesin, o tribe girmesin.

abazan erkek adedince abazan kız vardır, bunu unutmayın beybiler.

imza: çok zengin olmak isteyen, hatun eline dokunmamış abazan futbol manyağı. mcxxxx.
sanmak değil bilmektir.
ben öyle değil miyim? valla ben de biraz öyleyim.

(bkz: en azından dürüstüm)
(bkz: araba ve pes i unutmuşsun)
yanlış bir algıdır. her türk erkeğinde para, cinsellik ve futbol manyaklığı vardır ama sadece bunlardan ibaret değillerdir. çünkü böyle olmasalar gidip erkekleri böyle düşünen o kadınlarla evlenip paralarını kaptırmazlar, maç akşamı dizi izleyemeye katlanmazlar, hergün başka bi kadınla yatmak varken aynı kadınla bi ömür geçirmeyi tercih etmezler.
istisnalar kaideyi bozsaydı böyle bir genelleme hatası yapılmazdı belki. kabul edilmeside lazımdır ki öncelikleri sex para ve futbol olmayan erkek istisna denilecek kadar az. *
bütün erkekler çüküne göre hareket eder .
dışarıdan ithal erkek getirmedikleri sürece daha iyisini bulmanın samanlıkta iğne aramaya benzediği bir gerçek
ama yine de böyle düşünen kadınlar bile düşüyor erkeklerin ellerine.
futbol kısmı değişebilen onun dışında ise doğru olan önermedir.
para konusuna kesinlikle katılınmaması gereken sanıdır.
futbol konusunda katılmıyorum futboldan nefret ederim.
cinsellik konusuna gelince kadınların cinsel istekleri erkeklerin isteklerinin 2 katıdır diye kulaktan dolma bir bilgim var.
paraya gelince erkek hiç bir zaman paranın muhabbetini yapmaz.*
para muhabettinin tek çıkış noktası bayanların sonu gelmeyen istekleri doğrultusundadır.

diyalog:
k: aşkooom bana bunu alır mısın
e: tamam hayatım.

k: minnoşum bizim kızlar söyledi şu mağazaya süper elbiseler gelmiş alalım.
e: tamam olur aşkm.

k: aşkım yemek yiyelim.
e: eee yeter be sabahtan beri bitmedi isteklerin !?**!

k: sen ne kadar para muhabbeti yapan bir insansın.
e: bsgçk
değil miymiş? dediğim eylem.
ben öyleyim amk. beni sanın.
Doğru bir kanıdır. Erkekler futbolda fire verse de para ve cinsellik manyağıdır.
Salak kişi beyanıdır, erkekler genel olarak kadınlardan daha entelektüeldir.
bence haklılar.
Aaah hadi ama üçüne birden gerek yok erkekler için cinsellik manyağıdır demek kafi.. Zira parayı da kadınları etkilemek için isterler dolayısıyla aslında yine cinselliktir esas nokta.. (bkz: dan bilzerian) futbol mu? o sadece paravan.. onda da malum küfürler işlev eksikliğinden ağıza vurur. Bir nevi deşarj yöntemi lakin yine cinsellikle dolup taşmıyor mu? (bkz: turgay şeren) (bkz: ali sami alkış) *
Erkeklerin çoğu bu üçüne manyaklık derecesinde bağlı. Ama erkek sadece bu üçünden ibaret değil.
Para manyagi olan kadinlardir. Geriye kalan hersey icin erkekler ya da mastercard.
basketbolu da seviyoruz.
yanlış sanıdır.aslında erkekler cinsellik manyağıdır. para ve futbol (aynı zamanda araba vs.) cinselliğe hizmet eden objelerdir. hepsinin temelinde cinsellik yatar.
şüphesiz ki, genellikle sığ düşünceli ve dar çevresi olan bayanların beyanıdır. biraz daha farklı erkeklerle tanıştıkça aslında aralarında edebiyata, müziğe, futbol dışındaki sporlara ilgi duyan (evet, ne kadar garip(!)), gerektiğinde romantik olabilen ve her konuyu cinselliğe getirmeyen erkekler de bulunduğunu kolaylıkla görecektir. para konusunda söylenecek pek farklı bir şey yok.. iyi olsun kötü olsun, yapmak istediğimiz şeyler için para gerekiyor ne yazık ki. ama "para delisi" ifadesi aşırı kaçar.
doğrudur. üçünün de manyağıyız.