bugün

türkiye hudutları dışında dünya nın hiçbir memleketinde görülmeyen tür. (bkz: kelaynak)
(bkz: erenköy kız lisesi)
Başıma gelmiş bir olaydır. Lafı yedikten sonra kendimi çok tuhaf hissettim. Ulan demek ki biz attığımızda kızlar böyle hissediyormuş, işte tam o anda empatinin ne demek olduğunu anladım. ne mutlu bana.
kadıköyde yürürken liseli bi kızla gayri ihtiyari göz göze gelmemiz sonucu arkamdan 'of gözlere bak' minvalinde bi laf yemişliğim vardır. dönüp bişey demedim ama yanımdaki arkadaşımla apaçi kızın yarım saat geyiğini yaptık olayın ardından.
kadınsı erkekler sürekli olarak aşağılanırken erkeksi kadınlar alkışlanır. delikanlı, harbi denir onlara. aslında bu bir "anomali" dir.
özenilmemesi gerekir. sözlü taciz ile başkalarını rahatsız etmenin cinsiyeti olamaz. hangi cinsiyetin hangi cinsiyete karşı gerçekleştirdiği hiç önemli değildir.

aslında bunlar erkek kültüründen bayağı bi etkilenmiş feminen yönlerini biraz törpülemiş erkek kulu kızlardır. sözde erkeğini düşünen moron tipli basmakalıp lafları seven olum, lan vs. gibi erkek ortamı kaynaklı kelimeleri kullanmayı seven özenti erkeğin insan yaşamındaki baskınlığını kabul etmiş salaklardır!
genelde çirkindirler ve hemcinsleri tarafından sevilmezler erkek ortamında takıldıklarından arada kalmışlar bazıları böyle olmaktan bıkmış ancak tekrar ana ortamları olan kız ortamına girmeleri zor olacağından durumu oluruna vermişlerdir. çıktıları erkekler barzo kılıklı yontulmamış sözde delikanlı bir kişiyi dövmek için yirmi adam toplayan sümsük fason tiplerdir.

(bkz: entry nin sonlarına doğru sinirlenmek)
tanım: yolda, okulda, gezmede kendine hitap eden erkeği görüp bir anda çenesine hakim olamayıp o anda aklından geçeni dışa vurmuş kızlardır. en azından böyle olmasını temenni ediyorum. olaya gelince
yıl:2008
yer:eminönü
efendim yeni mezun olmuş bahtsız bir genç olarak eminönünde bir firmada iş görüşmesi yapmış, umutsuz adımlarla yürürken oda nesi bir ışıltı nur desem değil, parıltı desem değil, öğlen güneşi altında adeta billur gibi görünüyor, tam eminönünde karşıdan karşıya geçmek üzere beklerken duran bir araç üstü açık beyaz süper birşey ama Yatabbülalemin o da birşey mi içindeki muhteşem varlık daha da bakılası. beyaz gömlek içinde kaşı gözü dudağı muntazam tabi beyimiz havasının yakışıklılığının farkında sadece bir trafik ışığı süresinde aşık oldum kıskandım ayrıldım ey sözlük o an sen insan mısın dememek için kendimi zor tutmuştum. *
(bkz: şşşşşşşt babammm)
bir bana denk gelmiyor bu amına kodumun liselileri dediğim olay.Bana laf atın yiyosa len.
erkekler kadar laf atabilen "allahım sana geliyorum" diyebilen kızdır.
(bkz: yarmagül)
(bkz: erkek fatma)
biz lisede yapardık. of yavrum anam derdik çocuklara onlarda kızarıp başlarını eğerlerdi. çocuğuz diye bir şey demiyorlardı diye tahmin ediyorum. şimdi yapsam başıma neler gelir acaba.*
Kız olduğunun farkında olmayan dişi insan.
(bkz: sahibe)
başıma gelmeyen hadisedir .

başıma gelse o kızın saçını başını yolarım , çantamla kafasını yararım .
herkez yerini bilsin kardeşim lafı biz atalım , çantayı siz çarpın böylesi daha estetik oluyor .
ülkemiz şartları içinde "parçalanmak istiyorum artık" diye haykıran kız modelidir.
Buradan onlara sesleniyorum; Yapmayın, sizinde abiniz babanız var.

edit: imla
Bayan abazasıdır. Igrenc bir görüntü oluşur. Allah düşmanımı karşılaştırmasın. Geçen başıma geldi benim midem bulandı. Gerci kızların gideri olsaydı verecektim derslerini ama. Neyse...
kadınlara laf atan erkeklerden bir farkı yoktur. herhangi birinin olaganlastırılmaması gerekir ki pratikte iş oyle değil ne yazık ki.
http://damn.com/p/this-is...like-to-a-man-must-watch/
içlerine ronnie coleman kaçmış kızlardır.
abazan kızlardır.

gel adam akıllı de ki seni beğendim. ama yok amk memleketimizin kadınları da kıro.
devamında göz atar. biraz muhabbet kurar mesaj atar. kontörüm yok dersiniz kontör atar.
Ümraniye(karabekir, mustafa kemal), Sultanbeyli, Esenler, Tarlabaşı gibi yerlerde bıyık bürkenlere de rastlanılabilinmektedir.
empati yapan kızdır.
Dırekt yataga atanları oldugu surece esamesı okunmayacak kızdır.