bugün

Bu şey değil mi ya. Koparanus reis. Swh...

görsel

Ali Edizer, sosyal medya hesabındaki paylaşımında “insan yuvasını yıkar mı?” diyerek eşlerini aldatan erkeklerin ‘ikinci eş’ almasını tavsiye etmişti. Edizer, “Medeni Kanun’la zaten mücadele ediyoruz” demişti.

Sağlık Bakanlığı, sosyal medyadaki açıklamalarıyla tepki çeken Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer’i görevden aldı. 

http://www.diken.com.tr/d...i-edizer-gorevden-alindi/
millet aç aç.
görsel

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, Medeni Kanunu hedef alan ve erkeklere 'boşanmak yerine ikinci eş alın' çağrısında bulunan doktor Ali Edizer'in eski adıyla GATA olarak bilinen  Gülhane Eğitim ve Araştırması Hastanesi Başhekim Yardımcısı görevine nasıl geldiğini adım adım yazdı. 

https://t24.com.tr/haber/...ligina-nasil-geldi,907712
insanları ilkelliğe yönelten doktor. Ya şu devirde tek derdiniz bu mu? Derdinizin ızdırabınızın taaa...
"tipten karakter analizi" hipotezinin bir kez daha doğrulanmasını sağlayan, ırzını ........ çakma doktor. şöyle bir tipin iyi, akıllı, ahlâklı bir insan olma olasılığı milyonda sıfırdır.
söylediğinin doğruluğunu tartışmayacağım fakat uzmanlığı ile ilgili konuşsa daha doğruydu. belki de bir projedir. diyanette müftü olsa neyse. bunun dışında kamu personeli dışında herkes düşüncesini özgürce dile getirebilmeli. tepkilerin de aşırı ve yersiz olduğunu kanaatindeyim. insanlar kendilerini özgürce dile getirebilmeliler. muhalif-bizden kıstasına takılmadan daha anlayışla karşılamalıyız. önyargı, gereksiz reaksiyon, hınçla hareket etmek gerçekten bizi geriye götürüyor. lehte - aleyhte bireysel görüş beyan edenlere daha açık olmalıyız. fakat kitle temsilcileri biraz daha dikkatli konuşmalılar. yoksa bilerek veya bilmeyerek diğerleri için malzeme oluyorlar.
bu adam gerçek bir müslümandır, adam uydurmuyor bunu, kuranda ne yazıyorsa onu söylüyor.
hiç olmadı bizim tatlu su müslümanları gibi 1500 yıl öncenin adetlerini 2000'li yıllara uydurmaya çalışmıyor.
memleketinin edirne harici bir sehir cikma ihtimaliyle mutlu olabilecek kafa yapisini ortaya cikarmis doktor.

mesela konya olsaydi; cok mutlu olur, icinde cicekler acardi.
O etse de etmese de yapan yapar, o yüzden açıklamanın kıymeti harbiyesi yoktur.
(bkz: feministlerin iki eşe karşı çıkıp grup yapmaları)
doktordan çok mahalle camisinin imamına benzeyen insan tavsiyesidir. hastaneye gidip bu amcayı görsem direkt sayısal loto sonuçlarını isterim. rüyalara giren ak sakallı dede gibi aynı..
Bireysel olarak ben çok eşliliği desteklemiyorum
Ama bu adama tepki gösterenlerin çoğu hayatlarını çok eşli yaşıyorlar zaten

Burda asıl kendilerine dert olan şey
Konunun dine bağlanması
Yoksa çoğu yedi kocalı, yedi karılı kişiler.
Hepsi elli tane feminist kadını kucağına alan "dan bilzerian" in hayranı.
(bkz: feministlerin iki eşe karşı çıkıp grup yapmaları)
5 farklı fuckboddy'si olan gençleri üzen gelişmedir.
bunu doktor soylemisse bir bildigi vardir, saglik icin ikinci es sart.
bu herif evde karısından korkmuyorsa ben de teflon değilim amq.
Mesleği elinden alınması gereken doktordur.

Doktorsun sen din adamı ya da şeyh değilsin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar