bugün

ilk bakınca bir kızın ağzından çıktığı zannedilen ancak aslı bir seri katil olan özkan zengin'e ait olan söz. kendisi üstüne üstlük erkek. yakalanmasaymış tüm erkekleri öldürmek için uğraşacakmış. yakalanması isabet olmuş.
mutemelen bir erkek tarafından becerilme ihtimali büyük kişilik.iyi ki yakalanmış , bir gün sıra bize de gelebilirdi.
onca yakışıklı, ilik gibi türk erkeği varken bir türk kızının kullanmayacağı cümledir.
(bkz: ecemcix)
erkeklerden darbe üstüne darbe yemiş, yetmemiş terkedilmiş, kullanılmış, ırzına geçilmiş, kız söylemidir.
kırbaç ve kelepçe ile iyi bir trio oluşturabilecek replik.
adam haklı beyler diyerek giriş yapmak istediğim erkek cümlesi.
erkekler bile birbirlerinin pisliğine katlanamıyor kadınlar naapsın?
günde 5 kadın vahşice öldürülürken bu "aile içi şiddet." oluyor. ama "cinayet" kabul edilmiyor.
keşke özkan zengin tüm dayakçı ve katil kocaları temizleseydi.
Değer verdiği insandan kötü bir muamele görünce genelleme yaparak suçlu suçsuz ayırt etmeksizin hepsini karalayan insan tipi.
Hepsinin köküne kibrit suyu.
Ben de erkeklerden nefret etmek istiyorum sonra Enrique Iglesias erkek Usher erkek Pitbull da erkek diye tövbe diyorum.
Erkeklerden erkekliklerini çıkarıp objektif olarak baktığınızda nefret etmeniz de zorlaşır; çünkü onlar da yalnızca bizim gibi insan.

Erkeklik derken böyle, dağı taşı delecek potansiyelde bir güç; kadınını vahşi doğa hayatındaki hayvanlar gibi koruyacak bir içgüdü ve kadının cinsel ve duygusal tüm ihtiyaçlarının doyurulması gibi şeylerden bahsediyorum.
görsel
Herkes bir değil.
biri bişey yapıyor tüm suç üstümüze kalıyor arkadaş.
Ikinci nesil mis. Yürümeye kalmayın torunu bile vardır.
Ya iyice foruma cevirecegiz sozlugu ama ne tesadüf ben de.
(bkz: Bi de Kadınları dene)
Hadi abi baba neyse de, kim zorladı ulan seni berbat adamlarla sevgili olmaya?
Bir kere daha düşün dildoyla hayat geçmez.
her kadının zaman zaman içinden geçirdiğidir. bana da bazen geliyor.
Hemcinslerime karşı bu aralar hissetigim duygu.
Arkadaş, belaltı muhabbeti baymadi mı ?
Trolllük yapacağım derken saçmaladiginiz yetmedi mi ?
çirkin ve kibirliysen evet.

nefret et dur, aksırıncaya kadar tıksırıncaya kadar.bakalım bu sana neler kazandıracak.
bunu söyleyen kişi "erkekler sefil yaratıklardır" da diyordur.
Büyük olay. Çok büyük dert.

Tövbe tövbe.
(bkz: tebrikler)
erkekler için sıkıntı olmayan nefret etme durumudur.
lan şuraya yaratıcı başlıklar girin delirtmeyin insanları . nefret ediyorsan et napalım bacım ?