bugün

doğal doğumu tercih edin; sezeryan değil.
atm den para çekememek bir sorun değildir o kadar kahrolmayın.
yanınızda olmayan hemcinslerinizin her şeysini bize anlatıp karalamayın.
harbiden onlar değil siz küçük düşüyorsunuz gözümüzde.
yanında olmayan kişinin çok yakın arkadaşı bile olsa hemen dedikodusunu yapan beyinsiz. valla bak senin lafına göre o kıza bakış açım değil sana bakış açım değişir sadece.
sütyen bedeninden tut, adet düzenine cinsel hayatına o kızın her şeysini bilmek bana bir anlam ifade etmiyor.
sadece senin komplekslerini ve kendini iyi hissetmek için diğerlerini yerme ihtiyacı hisseden karakter yoksulu bir canlı olduğunu öğreniyorum.
lütfen bak midemi bulandırıyosun.
erkeklerin tavsiyelerine kulak verin.
pisuvara işemeyi hayal eden kızlar biliyorum. Demem odur ki; bunu çokta matah bir şey sanmayın.
uçmayın havalarda.
ayda 2 erkek arkadaş yerine şu sayıyı olabildiğince düşürmeye baksınlar yoksa milletin ağzına sakız oluyorsunuz bizden söylemesi yani.
'' bu erkeklerin hepsi pislik. bırakın bu kaka adamları. gönlünüzce eğlenin filan. bağlanmayın bunlara. '' derdi hep sevgilim. ben de tavsiye diye yazdım.
pempe telefon alıp sürekli elinizde tutmayın çok itici gözüküyorsunuz.
yüzünüz güzel değilse saçınızı toplamayın.
Paylaşmak güzeldir.
sevgilinizi ilgisiz bırakmayın bıraktıktan sonra neden beni aldattın diye sorgulamayın.
saçınızla, makyajınızla uğraşmayı bırakın ve biraz doğal olun.
kıyafetinizle ayakkabınızla millete hava yapmayın insan olun insan.
babet giymeyin.
facebook yorumlarında zırt pırt en tipsiz kızlara bile arzucum çok güzel çıkmışsın gerçekten falan yazmayın. babet ayakkabı giymeyin. iki dakka kendiniz olun kapris yapmayın. Olur olmadık yerde şımarmayın. Daha çok var ama neyse..
imamın dediğini yap, yaptığını yapma sözünü akıllara getiren hede hödö. başlığı açan zatı muhterem yalnızlık zor demi? *
babet giymeyin kızlar ne olur. gerçekten itici oluyorsunuz o ne öyle ayaklarınızın nerdeyse tamamı dışarıda. zaten kısa olan boyunuz babetler yüzünden dahada kısaymış gibi görünüyor. azcık daha hanım olmaya çalışın, öyle futboldan anlıyormuş gibi hareketlerde de bulunmayın, futboldan anlamadığınızı biz de biliyoruz ama çaktırmıyoruz. sizde sadece anlıyormuş gibi görünmeye çalışıyorsunuz bu huyunuzdan da vazgeçin. bir de erkeklere yakınlaşma çabasında olan kızlara da tavsiyem şu; lütfen bu hareketlerinizden de vazgeçin bu şekilde daha itici oluyorsunuz.
kasma neysen o ol canım arkadaşım ve arkadaş adaylarım.
en nefret ettiğim durum alışık olmadığı ruh halinde davranmaya çalışan kızları kırmadan konuşmak.

lan bende beceremiyorum ayak uyduracam derken bende kendimden nefret etmeye başlıyorum, yapmayın lan yapmayın !
-babet giymeyin. o ne iğrenç ayakkabıdır öyle.
boy uzatıcı sporlar yapın, tespitlerime göre türk kadının boy otalaması gittikçe düşüyor, konuşurken başı 30 derece eğip de konuşmak zor oluyor.
tramvayda yada otobüste * yanındaki oğlan sana bişey sordu diye hemen asıldığını sanma, hepimiz abaza değiliz, bu önyargılardan bi vazgeç.*
erkeğe gönlünüz varken bari kendinizi ağırdan satmaya çalışmayın. bir de cidden takılmaması gereken konulara takıp trip yapmayın. erkeğe güvenmiyorsanız bu sizin yanlış tercih yaptığınızı gösterir.
kilolu veya orantısız bacaklara sahip değilseniz, uzun paça pantolonun altı ve çok şık bir abiye dışında gönül rahatlığıyla babet giyebilirsiniz. hayal edinsenize şort tulumun altına sade bir babet!

erkeklerin ne kadar zevksiz olduğunu anlamak için de 70 sayfa boyunca okuyup zilyon tane babet giymeyin tavsiyelerine de kulak asmayın.
türkçenin anasını sikmeyin.