bugün

Sızı anlamak cok zor ,
Lutfen daha seffaf olun.
kar yağdığına göre "evde kalmış kızlar çok şanslı, dışarı çok soğuk" esprisi yapabilirsiniz kızlar.
* yürürken sigara içmeyin. Size yakışmıyor. Hatta mümkünse hiç içmeyin.

*kolu 45 derece açıp, çantayı bu şekilde taşımayın. Sürahi gibi görünüyorsunuz ve kapkaçcılara davetiye çıkarıyorsunuz.

*toplu taşımada ineceğiniz durağa yaklaşınca koltuğunuzu teslim edecek bayan aramayın. Hani erkekler de insan yani. Onlar da yorulabiliyor. Biz de koltuklarda oturma özelliğine sahibiz.

*genç kızlara; annenize yolda bağırmayın. Hatta hiçbir yerde bağırmayın. Bir gün tokatı yiyeceksiniz benden.

*ağır parfüm kullanmayın. Astım hastalarını da düşünün.

Şimdilik bu kadar.
cogunuzun bir numarasi yok bunu biliyoruz . fake atmayin oldugunuz gibi olun .
ilk mesajı, ilk adımı erkekler atmak zorunda değildir. Önce burda anlaşalım. Hoşlanıyorsan üstüne git. Gurur yapma.
pul koleksiyonu dedikleri zaman merak etmeyin. oturun oturduğunuz yerde.
her erkek aynı değildir.
tek vajinanin sende oldugunu sanma ufaklik, bunu iyice kavra artik.
erkekler çok çok basit canlılardır. hayattan beklentileri 1 elin parmaklarını geçmez. minimize yaşamaya programlıdırlar. fazla plan koalisyon yapmazlar yapamazlar. uyanık olun, ondan bir şey isterken uygun zamanı kollayın, mutlaka elde edersiniz.
kıldan tüyden muutlaka kurtulun.
üniversitedeyken ciddi bir ilişkinin başlangıcını yap yoksa artık seçen kategorisinden seçilen kategorisine geçmiş oluyorsun.
kol kıllarınızı alın.
destekli sütyen kullanmayın.kandırmayın adamları
Beğenmediğiniz erkeklere zor kız tribi yapıp yakışıklı popüler tiplerin oyuncağı olmayın.
Ya da olun banane.
Cılız bacaklara sahipseniz su ugg ları giymeyin lütfen.

Leş gibi duruyor zira.
bence beraber aromalı sigara eşliğinde bir kahve içmeliyiz.
kendii tavsiye ederek başlayım işe. bana sahip olan kızın bu dünyada başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. umarım beni deneme fırsatınız olur. deneme sürümüm ucuz, sahip olma sürecim ise bedavadır. kızlar, sizden haber bekliyorum.
kendii tavsiye ederek başlayım işe. bana sahip olan kızın bu dünyada başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. umarım beni deneme fırsatınız olur. deneme sürümüm ucuz, sahip olma sürecim ise bedavadır. kızlar, sizden haber bekliyorum.
rol yapmayın.
deli gibi gülmek isterken erkek arkadaşınızla az bi tartıştınız diye ciddi olmaya kasmayın mesela.
37 numaradan büyük taraklı ayakları olan babet giymesin.
bacaklarınız çarpık veya kalın ise kot pantolonunuzu çizmelerinizin içine sokmayın itici duruyor.
gereksiz özgüven içinde olmayın.
gerçekten para bir değer değildir. kişiliğinizi ön plana çıkarın ve kişilikli erkekler bulun.
https://pbs.twimg.com/media/BrIEsbVCUAE2j5w.jpg
bunun bilincinde olun.
google'ı sevin, bol bol kullanın. sorunlarınızda oraya danışın. böylece kadınlar x hakkında hiçbir şey bilmiyor, y hakkında hiçbir şey bilmemesi sorunsalı gibi sinir bozucu cümlelerden kurtulmuş olursunuz.

ad ve soyadıyla anılan ünlülere sadece adları ile hitap etmeyin, örneğin "serdar"*, "okan"* vs. gibi.