bugün

en büyük penis kendilerinde zanneder.
aşırı derecede ergence bir soru.

yarrak afedersin.
iyi şoför.

Her turk erkegi mukemmel araba kullandigini iddia eder. E o zaman bu kadar trafik kazasini kim yapiyor amk?
bir erkek sevdiği uğraş neyse o zanneder. mesela futbolu seviyorsa messidir, dmc oynuyorsa dantedir, araba sürüyor ise raikonendir. öyle olmadığını aslında o da biliyordur. hayal kurmak kötü değildir.
her ortamda kendini otoriter zanneder, değildir.
erkek kendini cebindeki paraya göre birşey zanneder cebinde parası varsa kraldır paşadır dünya o istemezse dönmez havalarında olabilir cebinde para yoksa yağmurda ıslanmış köpek edasında ortalıkta dolaşır.
Aslandır, kaplandır nereye giderse gitsin her şeyin doğrusunu o bilir diğer erkekler kızları kandırmak ister ama kendisi bir kız için bulunmaz nimettir, fakat kızlar onu görmezler.
(bkz: eros)
godoman.
kısa ve öz bir şey.
(bkz: erkek)
sadık zannederiz aslında değilimdir pardon değilizdir.
ben şahsen kendimi fani hissediyorum.
erkekleri aşağılamak için açılmış başlık. (bkz: genelleme alarmı)
onlarda insandır,hiç bu kadar feminist bir arada görmedim dedirtecek bir konudur.
iki kizla tesadufen goz goze gelirler, yakisikli zannederler.
Tommy hilfiger gomlek giyip gunes gozlugu takarlar, karizmatik zannederler.
Starbucks'a giderler, havali zannederler.
Siir okurlar, romantik zannederler.
Denize bakip ic cekerler, can yucel zannederler.
Seni seviyorum dersiniz, vazgecilmez zannederler.
Bazen insan. Çoğu zaman değişik.

kendimi kiz ve kadinlarin tabi samimi kültürlü cana yakin sevimli olanlarinin yaninda insan gibi hissediyorum. Geri kalan zamanda kendi basima oldugum icin ve derebeyliklerden olusan bir ülkenin basi oldugum icin insan olmakta sikinti cekmiyor degilim. Cekmiyorum desem yalan olur. Cekmeyende zaten bi sikinti vardir. Cekmek rahatlatir.
her zaman kendilerini ;babacan , korumacı , her şeyi doğru bildiklerini zannederler.
bunu gerçekten icraata döken var mı?
tabi ki hayırrr.
edward norton a benziyorlarsa ilah zannedebilirler.
Eşşeğin ziki zannederiz kendimizi. Ne Zannedeceğiz arkadaş. Insanız kibir yapmıyoruz sevene kıymet sevgimize değer veriyoruz. Daha ne olalım? Ha bu dediklerimi yapmayan varsa ben onların ta amk.
Bok zannederler.
(bkz: bok çeşitleri)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar