bugün

tayt giydiler kahraman oldular. misal süperman. 'etek giydiklerini düşünemiyorum' olayıdır.
alttan dikiz atmaya çalışan kızlar. Bizde öyle oluyordu
Avrupa da bir modacının yaptığı etekleri sergilemesi olayıyla avrupa dan kötü tepki alması iskoçya'dan iyi tepki alması ama amerika da karışılmaması.

edit: (bkz: erkeklerde etek giyme modası)
iskoçya da sıkıntı yaşanmaz. gelenekseldir.
alttan püfür püfür esmesi sonucunda erkeklerin suratında değişiklikler.
oturup kalkmaya alışkın olmdığımızdan çok fazla freekick veririz. gerçekten yiğidin malı meydanda olur. çirkinlik oluşur.
etek boyuna karışan eşleri olabilir mesela.
eğilmeleri facia ile sonuçlanabilir.
iskoçları bilmem ama güzel ülkemde kıllı,yamuk yumuk bacaklarıyla etek giyip dolaşan erkekler olmamalı. Etek dediğin maksi mini boyuyla slav ırkından meleklerde güzel. Etekle halı sahada top oynadığımızı düşünüyorumda futboldan soğurum.
ağda yapmak farz olur.
Hava topuna çıkan futbolcunun yere inerken eteğinin açılması kaçınılmaz olur. Futboldan soğumayı geçtim aboneleri akıl sağlığını korumak için digitürk'ü kapattırır. Düşünki drogbanın eteği açıldı. Erkekler direk bunalımda.
üşütürlerdi. tam zamanlı karın ağrısı çekerlerdi. yani pantolunu varken poposunu sıcak tutamayıp bir hafta mızmız yatan erkekleri düşününce etekle taşlara oturduklarını rüzgarlı havada gezdiklerini düşünmek istemiyorum.
Jokeylere yazık olurdu.
(bkz: sünnet)
erkek etek giyse sünnet olmuştur, acıyordur pipisi.
iskoçya' da sorun edilmeyendir.
Ağda yaptırması gerekecektir.
Pipilerini etek altindan kasiyarak daha igrenc goruntuye sebep olacaktir.
Abi kaşıntı olayında süper olur. Hemen alttan halledersin işini.
bi kere hava alır abi. erkek ortamında çekilmez lan! zırt pırt zortlamalar falan işin boku çıkar.
öncelikle hatun kocanın alnından öpüp evimin erkeğisin gülüm diyebilir olur yani. sonra iş sektöründe sekreterlik piyasasında istemsiz bir canlanma meydana gelebilir.

kadınların pekte bir söz hakkının da olacağını sanmıyorum. bıyık bırakırken bize sormadılar zira.
Merdivenlerden inerken kızların alttan bakması olabilir mesela.
hepsi zamanla kısırlaşır .bir giymediğiniz etek kalmıştı .
etek boyunun uzunluğu karizma göstergesi olur.