bugün

Ek gratis ve watsons şubeleri gerekebilir.
Ya da eşler arasında "yaaa benim Nars All Day Luminous Weightless Fondötenimi sen mi bitirdin" diye diyaloglar yaşanabilir.
görsel

Kozmetik dünyasını hallaç pamuğuna çevirebilecek olan olasılıktır.

Lan olum, gratis' te, birbirimizi yiyoruz, kuyruk sırasında imanımız gevriyor, yoğunluktan kullandığımız rujun serisi bitiyor, bir de sizle mi uğraşalım?!

Kışşttt! Yallah kahveye!
Bence sevimli olurlar fakat asla makyaj malzemelerimi paylaşmam onlarla.

Ortaya çok komik sahneler çıkar ama ya hahaha. Düşünsenize eşiniz ya da sevgiliniz sephora’ya gidip, pardon akmayan rimeliniz var mığğ?? Ya da ya benim cildim çok kuru, çok hassas. Şöyle 25 spf li bi bb krem var mı ya filan diyormuş hahahaha.

-aşkım söyle hele, bu peach allık olmuş mu?
+ bence rose olanı daha iyi aşkım onu sür.
çok enteresan olaylara gebe olacak durumdur. düşünsene umimi tuvalette pisuvar başında iken allık falan süren sakallı bıyıklı göbekli adamlar..

- hakkı şu rimeli versene la bi
+ ne yapacaksın lan
- mahmut eğilmiş beli açık arkadan dürteyim ohihahahi
Bakımlı olmayın demedik bakımlı olun ama makyaj da nesi ! Dur orda ! Benden güzel olmana izin vermem!
Bence de diyeyim de çok öngörülü olduğum anlaşılsın. Ha, yok makyaj yapmadılar saçmaladı diyip geçersiniz bana.
Makyaj değil de pudra falan kullanmakta sorun görmüyorum, burda makyajdan kasıtın ne olduğu önemli.
şimdiden temellerinin atıldığı görülmektedir.
erkekler yüz yıllardır makyaj yapıyor yalnız. tarihteki eşcinselleri, oğlancıları vs gözardı eden yazarların çok ileri düşünceli öngörüşüdür.
modern erkekler için sevindrici haber, ancak bir 10 sene sonra idiot erkekler tarafından eleştiri yağmuruna tutulacakları için durumları zordur.
Erkeğin makyajı sakal ve bıyıktır.
kerimcanın kadınlar bile daha çok makyaj yaptığını bilmeyen yazar beyanı..
Bir ara kim milyoner olmak ister adlı programı izle selçuk yöntem'in yüzündeki fondöteni gör irkil ve kendine gel.

Tabiki kamera karşında olduğu icin yapiliyor ama normal hayatta kullananlar da var öyle mutlu oluyorsa da kullansın tabiki.
Haklı bulduğum iddia. Kadınlar da tıraş olacak çünkü sakal ve bıyık kadınlar için trend olacak.
bence mümkün olan ve çok da garipsemeyeceğim olaydır, hepimiz kaşımızı gözümüzü rengarenk boyasak, saçlarımız rengarenk olsa, rengarenk giyinsek, hoş olmaz mı?
Biz demiştik.
20 yıl önce erkekler kaslarini aldiracak denilse aynı tepki verilirdi. Şimdi çok ibne var aldiran kasini falan. Bu ibne takımı 10 yıl sonra makyaj yaparsa mi şaşıracaksınız .
yapanlar var örneğin şapşal levent kırca.
yok daha neler dedirten cümle.
gayet mantıklı ve olma olasılığının çok yüksek olduğu bir ihtimaldir. saç baş yapmak neyse ama makyaj fena.
(bkz: ağzından yel alsın gız)
Sivilceleri gözükmesin amaçlı kapatıcı süren arkadaş mevcut.
bakımlı olmayı ibnelik sanan zihniyetin karşı çıktığı söylem, kusura bakmayın ama bu zihniyetteki erkekleri "sikersin aldırmaz da ibne dersin kızar." demişler ya doğru demişler...
bu laf 2005 de söylenmiş olsa gerek. çünkü yapan var.
inşallah olmaz tabii, allah korusun.