bugün

bu zorla kapanma daha sonra kadının gizli bir şekilde sosyal medyada takılmasına neden olur.
kapanmak eğer dinin gerektirdiği bişeyse bunu kocan ve ya ailen için yapamazsın kardeşim. eğer kapanıcaksan din için kapanıcaksın. bi erkeğin bi kadını zorla kapatması da davarlığın kaçıncı seviyesi onuda bilemedim şuan
(not: zorla kapatmak ve açık giyinmesinden rahatsız olmak aynı şey değildir.)
Zorla hiç birşey olmaz . Bu da onlardan bir tanesi . Herkes inanci kendine , gereğini kendi yapabilir.
erkeklere dert olmuş durumdur. burda sürekli kadınların onurlarını kıracak bel altı başlıklar açıp, sonra ordan kadın hakları savunuculuğuna soyunmak da ilginç oluyor.
şahsen ben bu tür kadınları davranışlarından ayırt edebiliyorum. nerede başı kapalı ama gezmediği erkek kalmayan, her türlü pis işe bulaşan birisini görürsem kesinlikle zorla kapanmış bir kızdır. kendi isteğiyle kapananlarsa çok daha hanımefendi ve görgülü tipler oluyor.

ayrıca" başını sıkmak" nedir kardeşim?
çağdaşlıktan bahsediyorsun önce kullandığın ifadelere dikkat et.

bir kadını aşağılayacak kadar düşme haddini bil.
Erkeğe büyük inanmış cidden.
aslında kapanmanın manasını bilmeden kapanma durumu yaşayanlardır.
kadına ne kadar örtünmesi için emrederseniz o kadında aksine kendini gösterme arzusu doğar .
bunu kim söylemiş ? el cevap: celaleddin-i rumi
(fi-hi mafih)
içinde olmadığı sürece isterse 7 katlı yekpare çarşaf giyse bir hükmü yoktur. Ameller niyetlere göredir. Riyakarlık yapmaya gerek yok.
Bunu zorla direten erkekler kendini ne sanıyor hiç anlamıyorum. Dini yaşamadıktan sonra başını kapatmışsın kapatmamışsın ne fark eder ki bu kadar ambalajcı olmayın. Gönlünden gelirse kişi tabi ki kapanır allah daim etsin der geçersin ama kapanacaksın, sen açık olmanın utancını yaşamıyorsun kafasında olanlar lütfen ya biraz kendinize bakın size ne. Ayrıca kapalı biriyle birlikte olmak istiyorsan git kapalı biriyle görüş. Açık halini beğenip ben bunu kapatırım düşüncesine girmeyin. Bak sinirlerim gerildi yine.