bugün

erkeği suçlu bulmadığım, allahın erkeği kadından düşük segmentte yaratmış olduğunu kesin şekilde kabullendiğim durumdur. en büyük kanıt meme görünce sonsuz teslimiyetle her şeye he demeleri mesela. cinsel dürtülerinin önüne hiç bir şeyin geçememesi. geçmeme kelimesindeki meme kelimesi bile çeker dikkatini. burda zeka parıltısı göstermeye çalışıp kendini savunanlar olabilir ama ne yazık ki bir erkeğin zeka parıltısı kadın ona göz kırpana kadardır. kadın olmasa ne evi ayakta durur ne kendi. bir hiçsiniz beyler kadınlar olmasa. yallah
edit: kadınların artık üzerine bok atmayın. bizdeki bahsettiğiniz karmaşayı çözmeye kolay kolay yetmez bir erkeğin kapasitesi bu kadar basit
(bkz: Ben kadınım diyen başlıklar)
Gözüne Eyelineri düzgün çekmedi diye sevgilisine eşine trip atan bir varlığı anlamak çalışmak zaten başlı başına bir hata.
acı bir gerçek. cidden yetmiyor, cidden ama! bu kadınlar nasıl oluyor da böylesine hiç durmadan konuşabiliyorlar abi! bu nasıl bir performans amına koyim!ellerinden gelse uyurken bile konuşacaklar!

anlaşılacak gibi değil, "sorun bende mi acaba " diye düşünüyorum bazen ama, yok! allah'ım sana geliyorum!
Kadın beyni ve erkek beyni arasındaki farklar olarak düzeltilebilecek başlık.
Kimse Tanıdıği erkekler üzerinden bütün erkekleri tanımlaya kalkışacak duruma düşmesin dilerim.

Ne demişler? insan gördüğü ve anladığıyla sınırlıdır.

Kadınların kendilerini anlaşılması güç bir şey olarak görmesi de çok acıklı. Cahiller ve salaklar üzerinden Tuhaf bir üstünlük devşirme çabası.

Git biraz felsefeyle, klasik edebiyatla uğraş. Gör bakalım erkekler neleri anlamış, neleri hangi duyguları nasıl bir ustalıkla ifade edebilmiş.
Yav lütfücüğüm o değil de, her seferinde nasıl haklı konumuna geliyorlar ben bunu çözemiyorum. Kesin ip var. Hile yapıyorlar.

Ben pes ediyorum. En güzeli kafaya takmicaksın çitos yiyeceksin.
benimki hoplatıyor fazla bile geliyor artık yarısını sokmayı pardon vermeyi düşünüyorum.
erkekler basit düşünür, kadınlar ise detaycı düşünür. o yüzdendir.
yanlıştır. kadınlar manipülasyon ustasıdır. bunları görmezden gelmezseniz kadını karmaşık zannedersiniz. sadeleştiğinde her şey bellidir halbuki. kadının sizi isteyip istemediğini veya ne sebeple istediğini hemen anlarsınız. oyuna gelmeyin kimsenin götünü kaldırmayın her şey karşılıklı olmalı.
Olm bak karşında şöyle ai/chatpt var:

- aşkım bugün çok güzelsin
(Ne güsel di mi? Yok aq!)

- ne yanee?! Diğer günler güsel diyil miyim yani ben?!

Naapcan aq sen şimdi bu durumda?!

Siri bile "yazacağınız kodu sikeyim" der.
devam ettirileim bakalim anlayabilecek miyiz?

+ aşkım bugün çok güzelsin
(ne güsel di mi? yok aq!)
- ne yanee?! diğer günler güsel diyil miyim yani ben?!
+ olur mu hic askim. her gun farkli guzelsin.
- nasil yaneee?
+ sana bakinca her gun farkli bir guzellik goruyorum ve her gordugumde bir kez daha asik oluyorum.
- dun de sacim ayniydi ama.
+ evet ama dunku kiyafetinle uyumu ile bugunku kiyafetinle uyumu bende farkli duygular uyandiriyor.
- ihihi. nasil duygular?
+ uff sıkıldım. hadi yataga gidelim artik. orada anlatmaya devam ederim.
- <el hareketi>