bugün

birinci soru benden gelsin.
size üç istek verilseydi ne yapardınız?
Kadın olmak zor mu?
(bkz: bayan değil kadın)
balık tutmayı balıklardan öğrenemezsiniz beyler. ben söyleyeyim de.
Kadın olmayı sevince kadın olmanın zorluğu vız geliyor. Her zorluğa göğüs gerince gelen o yorgunluk o başardım hissi insanın hoşuna gidiyor. Bunu beyler şöyle anlayabilir; Bi erkek arkadaşım fitness yapıyordu ve spor sonrası kaslarının acıması hoşuna gidiyordu. Sanırım oldu bu örnek.
Bir sürü beceri isteyen işleri erkekler kadar iyi yapiyorsunu hatta bazi seyleri erkeklerden daha iyi yapiyorsunuz ama konu yatay park etmeye geldi mi %85 iniz berbatsınız.
Yatay park etmek(kaldirima yanasmis iki arabanin arasina park etmek) sizin icin neden bu kadar zor?
arkadaşlar yeni bir kullanıcı olmama rağmen sözlüğün formatına ayak uydurdum. siz ki yılların kullanıcıları olarak halen bu durumu anlamış değilsiniz.
Başlık ne diyor: "erkek yazarlardan bayan yazarlara sorular" diyor. soruları erkek kullanıcılar soracak. yorum yapmayacak sadece yorum yapacak. burada bayan arkadaşlar ekstradan cevap verebilir ama lütfen formatı eylemeyelim viran.
günümüz (kız/kadın)larının hayattaki hedefi ne? hangi amaçlar için yaşıyorlar,mücadele veriyorlar? bazılarını tenzih ederim fakat bir çoğu hedefsiz,vizyonsuz yaşıyor.

Soruyu toparlarsak Hayattan beklentiniz nedir?
Soru sorulan bir şey mi?
Herşey para mı?
altı kere yedi kaç eder?
cevap vereceğinizi bilsem sorular sorardım. Ama cevap vermezsiniz ki siz.
Soru başlığı bakmaya erindim. Soru herkese gelsin.

En sevdiğiniz şiirin sahibi en sevdiğiniz şair mi?
Sorum kapalı hanım kızlarımıza efendim.

Siz de yolda kendiniz gibi kapalı birisini görünce aynı güzergahta giderken birbirlerine denk gelmiş minibüs şöförü gibi seviniyor musunuz?
1. biz erkeklerin hayatının amına koydugunuzda mutlu oluyormusunuz ?
2. bacağınızın arasındaki organınız ile elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz birşey var mı ?
erkeklere dertlerinizi anlatmayı neden bu kadar çok istiyorsunuz? yakın arkadaşım, dostum diyebileceğiniz kız arkadaşlarınız neden çok az ya da hiç yok?

ve ikinci bir soru; iflah olmaz bir şekilde erkek ilgisine neden bu kadar muhtaçsınız?
düşmez böyle.

ben bayan değil kadın demeye geldim şimdi de gidiyorum.
Sevişelim mi ♥

Beybi!
Uludağ sözlükte yazmanızın yegane sebebi nedir?
kaşar mısın.
Atan alır mı?