bugün

ya,bilmiyorum ama benim kızdan çok erkek arkadasım var.. daha iyi anlıyolar beniii * . bıdı bıdı..bık..bıkk diyen kızlardır ki aynı durumun bir erkek icin olması ehh iste pek mumkun mu deildir,mumkundur de tercih meselesi midir.. biraz durup dusunulur..

http://www.google.com.tr/...sgby9YGmBA&zoom=1Sami
çoğu kızda vardır bu olay. kızlar birbirlerini çekemedikleri için ve birbirlerini kıskandırmak için erkeklerle daha iyi geçinirler. erkek her şeyden önce makara yapar, kızları eğlendirir. bu olay haliyle kızların hoşuna gider. bunlardan dolayı, erkek muhabbetlerine kızlar oldukça isteklidir. erkeklerin kendi aralarında ki sohbetine, kızlar hep çamur atarlar. "seks, futbol ve paradan başka birşey konuşmuyorsunuz" derler ama yine de mecburdurlar erkek sohbetlerine ve görürler ki erkekler birçok şey hakkında konuşmaktadırlar.
moda, alışveriş, makyaj, rejim, dedikodu, aşk, magazin konuşmaktan bıkmış usanmış, yeni bir tat, yeni bir hayat arayan hatun.
pek de mümkün olamayacak bir durumdur. çünkü gece çocuklar uyuyunca canlanan oyuncaklar misali, erkekler de ortama kız girdiğinde bir anda değişiverir. ama kız istikrarlıysa (ya da başka alternatifi yoksa) bir süre sonra erkekler "eeh yeter la hiç mi küfür etmicez biz artık *" der. ve herkes rahatlar. bu noktada kızın gerçekten erkek muhabbetine meraklı olup olmadığı da açığa çıkar.
(bkz: ocakta yemeğini unutan kız modeli)
ya da
(bkz: küfürlü konuşan kız modeli)

özeleştiri:model model.. ne bu? cep telefonu sanki!
bir kısmı için;
(bkz: abaza kızlar)
bunlarin erkek arkadas cevreleri genistir mutlaka. alternatifleri vardir mutlaka hayatlarinda. yapamazlar cunku. kiz bile diyemiyorum bunlar. her gun yeni birinden ayrilsalar da mutlaka gorusecek bir erkek arkadaslari vardir. iddia ediyorum vardir. devamli sevgili bulurlar demek degil bu. devamli gorusecek bir karsi cinsleri vardir ellerinin altinda ( hayatinizi s.kiyim ). bir cok erkegin oldugu sohbetlere rahatlikla katilirlar. etrafa da dunya umrumda degil tavirlari yaparlar. bir yan masada sevgilisiyle oturan kizcagiza da "benim yanimda 3 erkek" var diye bakmayi ölçü zannetmeleri, bunlarin namus terazisinin nerde durdugunun cevabidir.

gelelim sohbet etmelerine. sohbet !. merak!. baska baska seyler oldugunu soylememe gerek var mi?. var da yaziyorum.

merak edenler size diyorum. igreniyorum sizden, tamaminizdan. o cok merak ettiginiz erkek sohbetlerinin icinde gordukce igrendim sizden. benim de yaninizda oldugum zamanlar oldu. iyi ki oldu. kendimden igrendim. gordum ki ortama dahil oldugunuz anda istanbul beyefendisi kesildi en guvendiginiz arkadaslariniz. iclerinde en guvendigiz x arkadasiniz guya size laf soyletmez degil mi?. kazara ortamdaki her hangi bir erkek "s.ktir" dedi, hic cekinmeden arkadasinin agizini kirar degil mi sizin oldugunuz bir sohbette s.ktir dedigi icin?. ve o ortamdaki kimse, o guvenilir x arkadasiniz da dahil 2-3 kadeh icince size karsi asla icguduleriyle yaklasmazlar degil mi?.

bas basa bir yemege cikinca anlarsiniz farkini birden fazla erkek sohbetinin. o zaman gokyuzune kadar bakip gorursunuz sizinle tek kaldigi zaman patlayan "icgudulerini". yan masada tislayarak baktiginiz kizin da herseyi sizden daha durust yasadigini anlarsiniz.

not: yaninizda "s.ktir" dedirtmeyen "guvenilir x", 2-3 kadeh ictikten sonra bu hayat cok s.kik derse sasirmayin.
bunların bir de çok klasik bir geyiği vardır ki şöyledir:
- "abi ben erkek olsam skmediim hatun kalmazdı şerefsizim ne çok kaşar var ortalıkta yaaaaaa..."
dır.