bugün

Mevcut haliyle yani kadın haliyle kendisine ilgi duyup, onunla yatmak isteyen erkekleri ekseriyetle abazan veya sapık olarak gören iğrenç kadın modelidir.
Leş bir zihniyete sahip kadindir.
Kız olsam orospu olur herkese verirdim diyen erkekle evlenmelidir.
Kadınlar da istediğiyle istediği kadar seks yapabilir. Bu iğrenç ata erkil zihniyet rahatsız edici.
erkek olmayan karıdır. Erkek olsa da yapamazdı.
Söz konusu eylem konusunda çok muzdarip olmuş kadın beyanıdır.
onune gelene veriyorsa dediğini yapabilir ..
nefes alsın yeter diyenlerdendir.
çok kolay ya amk dediğim kızdır. bir arkadaşım bana böyle diyordu cevap veremiyordum.
be amına koduğum izin veriyor musunuz ki yapalım?
(bkz: bekara karı boşamak) başlığına bir göz atması gereken arkadaş
Lanet olsun, tüm erdemleri hiçe sayarak, ağzınınzdan ve kaleminizden akan edep yoksunu başlıklarınıza ve entrylerinize!
Sözlükten soğutan, gram heves bırakmayan varoluşunuza!
Edepsiz kadındır. Ona da lanet olsundur, en az sizin kadar!
+recaip erkek olsam yemin ediyorum çok fena karı kaldırırdım.
-sen böyle konuştun ya, tüm erkekler sana benzeyecek...
şimdi bunu yapmaya çalışan erkeklere abazan diyen kadındır bu.
Böyle konuşan tipler kadın olsun erkek olsun bu alanda yetersiz yani iktidarsız tiplerdir bu eksikliklerini ağzından bu ifadeleri hiç düşürmeyerek kendilerini avuturlar.
Yalnız var ya tüm açılan başlıklar bi şekilde cinselliğe emmeye gömmeye geliyor. Hayır yani anlamadığım olay şu burda belli ki bu işe hevesli karşılıklı insanlar mevcut neden buluşup bi çay içmiyorsunuz? Ha yoksa öyle bi şey ben fesat düşünüyorsam şayet açmayın abi böyle şeyler dedirten başlık.
Bi yerde haklı kadındır. Lan erkekler yapıyor bunu, onlara bir şey deniyor mu! Hem karşı tarafın rızası varsa size noluyor?

Ben erkek olsam bulduğum hiçbir fırsatı kaçırmazdım, kimseye de yavşamazdım.
ameliyatla erkek olması önermesi gerekilen kadındır. umarım erkek olduğunda önüne geleni sikebilir.
o işler öyle olmuyor demek istediğim kadındır.
Kız olsam acayip kaşar olurdum lan ben, sırayla vermiştim, tüm okul üstümden geçmişti, diyen erkekle ruh ikizi sayılır.

Yükselenleri falan aynıdır ne bileyim öyle bişeyler.
zeka açısından pek gelişmemiş ilkel varlık.