bugün

sevdiği için ya da tutacağı gün ne tutucağnı bilmek için.
kimse entry girmemiş ama bu ciddi bir durum bence.
Yağsız, uzun parmaklı, tırnakları kesilmiş, avucunun içinde kaybolan bir el istediği için bakar.
Çünkü elleri bakımlı olan bir bayan muhtemelen ortalamanın üzerinde ve bişeyleri önemseyen bayandır. Bişeyleri önemseyen bayan hayattan beklentisi olan bayandır. Beklenti içinde olan bayan bişeyler için çabalayan bayandır. Çaba gösteren bayan çalışkandır ve eşini ve çocuklarını mutlu edebilecek potansiyele sahip bayandır. Benim bir bayanda ilk baktığım yerlerden biridir aynı zamanda eller.
Çay koymak için uygun olup olmaması içindir zannımca.
tutacağı ve tutturacağı günü merakla beklediği için olabilir mesela.
genelleme yapılmış bir sorudur. her erkek ellere bakmaz ama bakanların el fetişisti olması muhtemeldir, ki bu gayet anlaşılabilir bir durumdur. insanın fetişinin olması gayet normal bir durumdur. sapkınlık olarak düşünülmemelidir.
Elleri güzel olduğu için bakar.

Bembeyaz ellere siyah veya kırmızı oje çok yakışır.
''şu narin el penisimi kavrasa ne güzel olur'' düşüncesiyle bakar. yani ben o yüzden bakıyorum.
görsel
Erkek ve kadınlarda işaret ve yüzük parmakları östrojen(kadınlık hormonu) ve testosteron(erkeklik hormonu) ile ilgili bilgi verir.
işaret parmağınız yüzük parmağından uzunsa östrojen daha yüksek oluyor. Bu davranışlara yansıyor. Daha naif, sakin...
Yüzük parmağı işaret parmağından uzunsa testosteron yüksektir, daha erkeksi kişilik...

Not:Östrojen sadece kadınlık hormonu değildir erkeklerde de düşük miktarda vardır. Testosteron sadece erkeklik hormonu değildir kadınlarda da bulunur.