antik yunanda tanrıların aski diye anilan sekstir.. en az erkek kadin seksi kadar guzel ve estetiktir.
günümüzde ise pisliğin rezaletin daniskasıdır...
(bkz: ibnelik desene sen şuna)
seks değil sapıklık, sapkınlıktır.
(bkz: ılık)
yok artık erkek erkeğe de mi yapılıyormuş ama neden diye düşünmeye iten durumun ta kendisi. olm akıllı olunuz lütfen.*
sapıklıktır.
salaklık, sapkınlık, sapıklıktır. ne olursa olsun, cinsel tercihlere karışıp karışmama olayı değil, gerçekten iğrençlik.
-afiyet olsun harun abi.
-eyvallah koçum gel berabar olsun.
-sağol abi yedim çıktım ben.
(olimpos da bir kıraathane)
içinde aşk da varsa dadından yinmez.

(eşcinselliğe homofobik yaklaşımı olan kimselerin çoğunlukla gizli eşcinsel olduğunu söylediler miydi?)
sozlukteki homofobikleri ortaya cikaran herhangi bir basliktir. adeta sana giren cikan var mi sorusunu akla getiriyor entryler.
inanılmaz itici ve mide bulandırıcı. zira tercihtir tabi de. yine olmadı be. yakışmadı bu erkekliğe şimdi. gözümde canlandırmaya bile cesaret edemedim.
herkesin cinsel tercihi kendinedir, bunu kimsenin yargılayamaya hakkı yoktur.
spartacusü izlerken erkeklerin öpüşmesine tahammül edememezken, bunu gözümde bile canlandırmak istemediğim olaydır. allah hayırlı tercihler versin efendim, allah utandırmasın.
Sapkınlıktır.
o kadar iyimser bir bakış açısıyla bakmak istenilse bile bile hümanizm de bir yere kadar aq, bildiğin ibneliğin zirve vurduğu andır. Neden yeryüzü iki cinsiyet yaratılmıştır diye bu ibnelere sormak gerekir.
daha önce ingilterede insanlığın olduğunu ve müslümanların insan olmadığını iddia eden kişinin yapmayı tercih ettiği olası sekstir.
tanrının kesinlikle yasakladığı olaydır. hz.lut böyle bir sapkınlıkta olan kavme gönderilmiştir. hiçbirini vazgeçirememiştir sonunda helak olmuşlardır.
insanları cinsel yönelim (tercih değil yönelimdir eş cinsellik) sebebiyle sapık olarak yaftalayan gerici, yobaz uludağ sözlük faşolarını ortaya döken seks çeşididir.

yapılan bilimsel araştırmalar eş cinsellerin beyninin dahi diğer insanlardan farklı olduğunu, eş cinsellerin bunu seçmediğini, öyle yaratıldığını ortaya koymuştur.

son olarak sizi sikmiyorlar madem size giren çıkan ne faşolar?

saygılı olun o insanlara. hayatlarını zaten zindan ediyorsunuz, toplumdan dışlayıp fuhuşa yönlendiriyorsunuz, hunharca onlara tecavüz edip öldürüyorsunuz, yetmedi mi?
lezbiyenlik ne kadar iticiyse bununda o kadar itici olması gerektiğini düşündüğüm hadise.
Kimse kendi iradesiyle bunu tercih etmez. Sen kadınları seviyorsun diye ben de sevmek zorunda mıyım? Belki seninki yanlış. Neye göre yanlış, kime göre sapkınlık? Kimseye zararımız var mı yok. Ayrıca bu iş sadece seks değil. Seks zaten anlamsız. Saçma sapan bir halt. Her akşam başka kadınlarla yatan adamlar neden sapkın olmuyor? Namus anlayışınıza sizin. Lezbiyenler de ne kadar sevimli ne kadar normal değil mi sizin için. Tabi öyle. Erkeklikle şişirildiğiniz için çocukluktan beri kendinizi bir halt sanıyorsunuz ve evet siz kadınlar da en yakışıklı adamları biz kapıyoruz diye çatlıyorsunuz. çatlayın patlayın ama şunu unutmayın tekrar etmekte fayda var bunu biz seçmedik.
daha çok dinsiz ateistlerde görülen durum.
Aktif pasif dayanışmasıdır.
kısaca ibne denir.
tövbe estafirullah. ne kadar ayıp bişey.
erkek erkeğe bilek güreşi yapmak varken tercih edilen aktivite.