bugün

neutrogena dicem ama arkadaşıma hiç iyi gelmemiş. para tuzağı hepsi.
Bir sürü para harcadığım kremdir. Yıllardır krem kullanırım; en uygunundan en pahalısına, en enderinden en yaygınına kadar oldukça fazla sayıda ve türde krem denedim. Lakin onca kreme, gratis gibi mağazalarda harcadığım o kadar paraya rağmen hiçbirisini beğenemedim.

Ancak yakın bir zamanda migros'ta oldukça ucuz (4-5 lira kadar) bir kreme rastladım. Hiç umudum yoktu ama yine de aldım, Amaç denemek nihayetinde. Ve şaşırtıcı bir şekilde erkeksi kokusundan nemlendirme şekli ve süresine kadar oldukça beğendim.

görsel

Aslında o kadar da tuhaf bir durum değil. Zira yıllardır piyasada çok yüksek fiyatlarla varlığını sürdüren, gerek fiyatlarıyla gerekse reklamları ile insanlara çekici gelen erkek parfümlerinin-deodorantlarının aksine oldukça makul fiyatlarla satılan ve aynı makul düzeyde erişilebilirlik imkanına sahip olan caldion Markasında da durum aynı bu kremdeki gibi: Caldion, gerçekten en hoş erkek kokularından birisi olmasına rağmen tıpkı bu krem gibi reklamının ve elde etmek için harcanacak paranın azlığından fazla tercih edilmiyor.
Fiyati kadinlarinkinden pahaliysa gereksiz israftir.El kremi bu. Kadini erkegi mi var? Ne farki olabilir ki? Krem bu krem. Istersen zeytinyagi sür.