bugün

darbe yemiş bayan yakarışlarıdır ama bilinmelidir ki kimse kimseye benzemez*
aslen feminizm değildir. feminizm erkek kadın eşitsizliğinin biyolojik olarak değil zihinsel,düşünsel, toplumsal açıdan varolduğunu ileri süren kadın erkek eşitliğini savunan bir siyasi ideolojidir genel çerçevede, tabi ki bir çok görüş ve yorumlamalar mevcuttur.
Yarrağı görene kadar geçerlidir.* *
ezik büzük kezbanlarımızın bol bol aforizma sıçtıkları düşmanlıktır. tükenin, bitin bir şekilde.
(bkz: penis kıskançlığı)
hangi erkektir? çocuk bedenlere tecavüz edip içerde yatmayı götü yemeyen erkekse düşmanımdır. kimsesiz çocukları kaçırıp organlarını satıyorsa yine düşmanımındır. sırf saflığından faydalanıp ilk kendinin kandırdığı sonra diğer kendi gibi şerefsizlere pazarlayan erkekse kesin düşmanım. içmeyi, kadın dövmeyi, çocuğuna taciz yapacak ve tecavüz edecek kadar hastalıklı düşünceye sahip olan erkekse bin kat düşmanım. ha bunun yanında aman efendim şeyine sahip olamayıp gidip biriyle yatıpta aldatmışsa, aman bana sevgililer gününde çicek hediye almamışta ta ta ta salla dostum. dünyada bu tip erkekler varken yaptığı bir kaç piçliktente düşman olunmasın mümkünse. ha onada düşman oluyorsan eğer ol ama bişey değişmeyecek.
kesinlikle feminizm değildir. en radikal feminizm türünde bile erkek düşmanlığı değil 'erk' düşmanlığı vardır. erk iktidar demektir. ezici güç ve baskı sistemidir. karşı durulan budur. 'erk' in dayatmalarından erkek de nasibini alır farkındalığı olanlar da bu dayatmalara karşı durur.
Bugün de moda oldu.
(bkz: misandri)
kadın düşmanları yavşakları kudurtmuştur,

burda kadınları aşağılarken no problem di demi?
höfffff.
Bilal olsa şimdiye anlardı.

erkek düşmanlığı Nasıl olur da eşitliği savunan bir ideolojiye bağlı oldugunu beyan eden bir insanın dünya görüşü olur?

kadınlarla erkekler sosyal hayatta eşit midir? Hak arayışları sabit ve devlet tarafından aynı sekilde mi değerlendirilmelidir?
Cevaplarınız evet ise erkek düşmanlığı da neyin nesidir?

Troll. Hatta yobaz troll.
kafalar pırıl pırıl. Rezillik.
(bkz: Androfobi) asla feminizm değildir. işte budur.
erkekleri hor goren bir bakis acisidir. hayata bakislari, ilgilendikleri alanlar hepsi hara hura.
(bkz: üçüncü dalga feminizm)
Ergenlik döneminde yoğun olarak görülmekle beraber yaş ilerledikçe azalır. Geçer demiyorum zira bir kadının tersine gelmeyin hemen düşman olabilirsiniz. O yüzden geçmez azalır zamanla.
sanıldığının aksine feminizm ile pek ilgisi olmayan psikolojik hastalık.
Feministlerin yaptığı eylemdir. Bazı erkekler de gelir kadın düşmanlığı yapar. Keşke herkes anlayabilse her kulun eşit olduğunu ve bu düşmanlıklar da olmasa.
Erkekler gibi olamayacaklarını bilen kadınların düşmanlığı.

(bkz: kıskançlık)
(bkz: essy)
erkek, kadın herkese düşmanım. geberin lan hepiniz.
bu tip kişiler ya bir erkek tarafından boynuzlanmış oluyor ya da büyük bir kazık yemiş oluyor. ondan sonrada genelleme yaparak çıkıp ortalığa bütün erkekler şöyle böyle diyorlar. NEDEN BiR BAŞKASININ YAPTIĞI EYLEMDEN DOLAYI BEN ZAN ALTINDA KALIRIM Ki ANLAMIYORUM. BÖYLE KIZLARI PEK TAKMAMAK LAZIM.
Sempati duydum bir bok olmadı.
kadın düşmanlığı ile eşit derecede aptallıktır. feminizm bu değil bre.
eril köpekleri kudurtan, hanfendilerin haklı olarak yaptığı düşmanlıktır.

memesi olmayan bir insana sempati beslemek zaten namümkün. hem memeniz yok hem de sevgi, sempati bekliyorsunuz. böyle bir utanmazlığa sessiz kalmak mümkün değil.

taşağı olan bir canlıyı kim, ne sebeple sevebilir ki?

yani insan bir taşağına bakar. bir de oturur düşünür.

hiç utanmıyorsunuz da o taşakla insan içine çıkmaya.

hanımefendilere sonuna kadar hak veriyorum. bence erkekler ölsün.
Erkeği şeytan ettik, kadınların sözü iddia değil delil oldu, kadın ve erkeğin birbirini tamamlaması gerekirken biz yarıştırdık.

Sonra bu beyinsizler ortaya çıktı.

Abi faşizm bile yemin ediyorum daha mantıklı. En azından bir ırkı yüceltiyorsun. Almanlar yücedir diğerleri aşağılıktır dersin. Bende derim ki "aa mal. Ama kendi ırkına manevi anlamda çok büyük bir güç, destek ve çalışma azmi sağlıyor" derim.

Peki cinsiyetçilik? Abi bunun yıkımdan, çocuğa olacak olan kötü etkilerinden, toplumsal alandaki perişaniyetten, ailevi bağları koparmaktan başka ne ise yarıyor.

Günümüzde ne yazık ki; kadınlar erkeklerle yarıştırılıyor ve hatta kadınlar erkekleri ezmeye çalışıyor. Saçmalık! Saçmalık! Saçmalık!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar