çükü ile duvar delenler bile var. ha bir de çüküyle düvenlik duvarı delebilenler.
yumruk demişsin ama bu bildiğin balyoz.
Odamdaki duvarda yumruk izleri var çünkü kartonpiyer.
o da bir şey mi?
yumruğuyla ses duvarını aşanlar var..
bir kez duvara yumruğumu sokmuşluğum vardır, duvar kartonpiyermiş elim öbür taraftan çıktı bir miktarda parçalandı ama o hareketi yapmama neden olan kişi bir daha semtime uğramadı yani o yüzden... (bkz: whatsapp da ki güneş gözlüklü emoji)
Koşarak ışık hızını da aşarsa çok seviniriz.
sonrada babasından dayak yemeli.

o duvarı kim yaptıracak?
"duvarı kırmalı".türkçe bilmeyen kız beyanı.
Neden hep yumruk? Ben iyi kaçarım erkek dediğin yeri gelince iyi topuk yapabilmeli ve unutmadan erkekliğin %99u kaçmaktır!!!
Erkeklerle hiltiyi karıştıran kişi kelamı. Ama arrow'daki gibi mirakuru enjekte edilirse vücuda, pekala yapılabilir. Aksi taktirde kırılan tek şey kemikleriniz olur.
hulk için doğru bir anlayıştır.
balyozla karıştırmışsın sen onu dediğim başlık. duvarı kırmasına gerek yok, destekli bir tane geçirsin yeter.
hayatında duvara yumruk atmamışların sözü. ulan duvarı kırmazsın yıkarsın. kapı mı la bu. şimdi test ettim vurdum, yıktım.
Duvar kırmak? Duvar? Kırmak diyosun? Hmmm tamam oldu o zaman biz gidelim.
Yanlış söylemdir. Doğrusu: erkek dediğin yumruk attı mı duvarı yıkmalı olması gerekirdi.
https://www.youtube.com/watch?v=LZlMECXKoQI
delerim delerim.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
bir gösterde öğrenelim .
içimizde bir yazar var ki duvar değil fayansları yumrukluyor.
öylesine erkek yani.
(bkz: cenglash)
Heyyt be!
vurdumu da mermeri kırmalı.
Eli kırıyorsa vurduruyordur açık net.
oha kırsak kırsak anca dolabı kırabiliyoruz biz o da sinirlenince erkek dediğin wolverine olmalı diye başlık açsan daha iyiymiş.