bugün

kadın beyni mi? diyerek arttırdığım olgudur.
(bkz: küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın)
Ağır olanın daha zeki olması kavramını hangi bilim ile açıkladın anlamıyorum ama madem bilimsel araştırmalara dayandırıyorsun kadınların erkeklerden daha zeki olduğu pek çok bilim adamı tarafından kanıtlanmıştır, araştırıp bulabilirsin. Bende erkeğim ama işi sidik yarışına götürmeye gerek yok. Kadınlar çoğu işi erkeklerden daha titiz ve daha düzgün yapar.

dipnot: kadında beyin mi varmış ehehe, eksileyin diyen babayiğitler topraktan mı doğdunuz siz ayıptır sorması?
kadın, erkek fark etmeksizin, zeki veya tersi olduğumuzu düşündüren fikirlerimizin ve kararlarımızın arkasında pek çok duygu, ezber, olay vardır. zaten zekanın kullanım alanları çok farklıdır. spor, uyku, yeme içme alışkanlıkları da zekayı etkiler. bir araştırmaya, tarihteki dehaların cinsiyetlerine atıf yapmak da farazi bence.
Kadın beyni 222 gram + 250 gramdır.
Önemli olan o beyni kullanabilmek. Beynini kullanan kazansın.
sadece iki google araması yaptım.

sonuçlar;

1) http://www.mynet.com/ceva...beyni-kac-gramdir/6275725

siz suyunu sıkıp, güneşte ipe asılı kuruttunuz biraz sanırım, kadınlar 1 gün fazla tutmuş olabilirler ipte. *

2) http://www.bilimgenc.tubi...inda-bir-iliski-var-midir

bu da olmayan durum üzerine atıştığınız şeyin cevabı.

*

niye böylesiniz olm siz?
işte bu yüzden kadınlar fazla düşünür.
250 gram mottosundan çamur atmayı bırakıp 222 gram mottosuna evrilenlerin yeni sloganı.

tebrikler! böyle devam.
boyutu değil işlevi. hahahahaha.
Filin beyni 4,5 ila 5,5 kg ağırlığındadır. yani bakarsanız erkekler kadınlardan daha zekidir. filler de erkeklerden zekidir. kadınlar erkekleri parmağında oynattığına göre kadınlar erkeklerden daha zekidir.
Filin beyni 4,5 ila 5,5 kg ağırlığındadır. yani bakarsanız erkekler kadınlardan daha zekidir. filler de erkeklerden zekidir. kadınlar erkekleri parmağında oynattığına göre kadınlar erkeklerden daha zekidir.
insan beyni benim bildiğim ortalama 1.5 kg falan ama neyse.
lmao
o 222 gram beyin boşanma ortamında senin o büyük beynini öyle bi ziker atar ki, büyüklüğü diil işlevi demeyi sen de zike zike öğrenirsin...
328 ve 222 gram mı ? insanla maymunu karıştırdınız sanırım, 1,4 -1,8 kg arasıdır insan beyninin ağırlığı. ayrıca ağırlık ile zeka ilişkisi yoktur, şayet olsaydı dünyayı balinalar yönetirdi 8kg civarında beyineri var...
gereksiz kadın düşmanlığı nerden peydah oldu şimdi.

erkek beyni futbol topu gibidir bol bol taça çıkar out olur yani sık sık bloke olur. neden acaba haha. ( siz anlarsınız ) hadi genelleme yapalım ve diyelim ki daha zekisiniz, ama siz kullanamayacak kadar aciz kaldıktan sonra övülecek bir yan göremiyorum.

dersen ki erkekler daha çok kendini geliştirmeyi önemsiyor daha çok okuyor ve bu gerçek olsa bunu kıskanırdım ama maalesef gençler boşuna kandırmayın kendinizi.
(bkz: #41980691) kardeş kafatası ile beyni karıştırdın galiba.
Erkek sıkı 75 Gr kadın billigi 15 Gr..ama 15 Gr için ne ocaklar batıyor...

Salam ve sosis ile..
akılla beyni karıştırmamak lazım. ne dersiniz biraz aklınızı kullanmak istermisiniz beyler.
bu kadar ustun bir beyniniz varken bunu kullanamiyor olmaniz gercekten cok kotu ya. :/ bir kere daha uzuldum size erkekler. yazik gercekten.
Bir kadın 222 gram beyinle 222 erkeği maymun eder sonra youtube’e koyar milyonlara izletir.