bugün

erkek adamın kıllı olması bir şart, bir olmazsa olmazdır; ki lafı eden şahsın ziyniyeti ile tipi birbiri ile örtüşsün, aykırı düşmesin!
erkek adamın kendinde beğenmediği özelliklerini tam tersine yüceltme modunda takdim
gayretidir.
bu gayretler iki ana başlık halinde toparlanabilir:
a ) başlığımızı da kapsayan fiziksel vasıf kökenli olanlar. mesela kellerden sıkça duy-
duğumuz bir önermedir '' akılla kıl birarada bulunmaz. ''
b ) doğrudan yaşamı kolaylaştırmaya yönelik çabalar. bünye gaz bastırdıkça osurmak ister
özgürce, mazeret basittir '' kötü şey içerde tutulmaz. ''
(bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)
(bkz: balkonsuz ev göbeksiz erkek olmaz)
Erkek olmaktan başka bir şey olamamış kıllı erkeklerin kendileriyle övündüğü özelliği. Erkek evlat sahibi olmaya özel bir anlam atfeden ailelerin, erkek çocuklarında gördükçe, eksiksiz bir erkek doğurduklarını düşünüp kendi kendilerine gururlandıkları durum... Bu tür aileler erkek evlatlarının beyniyle ilgilenmezler.
(bkz: kilda keramet olsaydi gotte cikmazdi)
erkek dediğin sadece muhtelif yerlerinde kılları olan bir canlıdır..

(bkz: kıllı adam akıllı olur)
(bkz: erkek adam akıllı olsa iyi olur)
(bkz: göğüs kıllarından iplik yapılan adam) * * *
erkek adamın molped kullanan sevgilisi olur.
patenti bendedir, izinsiz kullanmayınız.
(bkz: benim bildiğim toprak killi olur)
(bkz: türkçe karakter sorunu)
sırtı, göğsü ayı postu görünümlü erotik bünye. ayakkabı fırçası yapıştırılmış hissi uyandıran kaş ve bıyıklardaki dayanılmaz karizma.
(bkz: maymunlar kıllı olur)
erkek adam

(a)killi olur
(b)eline sahip olur
(c)hicsi
(d)hepbiri
doğada da görüldüğü üzere tüm canlıların erkek olaları daha süslü daha şatafatlı olurlar (örneğin aslanlar) ve bu gösterişi sağlayan en büyük özellik daha alengirli olan tüylerdir. bu yüzden erkeklerin kıllı ve haliyle daha şatafatlı olması bir erkeğe yakışan şeydir. Eğer sakal bıyık çıkıyosa uzatmamız gerektiğinden çıkıyodur.
bazıları humuslu, bazıları kireçli, bazıları da kumlu olur...
(bkz: kıllı adam ayı olur)
(bkz: köse adam ibne olur)
(bkz: uzun adam deve olur)
(bkz: kısa adam hobbit olur)
http://1.content.collegeh...bb69689c84a1cde27c001.jpg
erkek adam kıllı olur, sadece şampuan kullanarak banyo yapabilir.
ergenliğe adım atan erkeklerin birbirlerini kandırma cümlesi. salgılanan hormonlarla başlayan tüylenme bünyede ben oluyorum lan hissi yarattığından kılları diğerlerinin gözüne sokmak suretiyle hava atmak ister. bu durumda tüyü bitmemiş ergen hemen jilete başvurur. ileri yıllarda jiletle arttırdığı kıllardan kurtulmak için türlü epilasyon yöntemleri denemek istese de muvaffak olması zor olur ve vaktiyle bu sözü söyleyen arkadaşına bildiği tüm küfürleri sayar.
ayrıca
erkek adamın ayağı kokar...
erkek adam horlar...