bugün

an itibariyle okan bayülgen'in programında şarkı söyleyen adam. ve hiç fena değil.
kendisi şarkıcı olmadığı için, bu konuda bi iddiası olmadığı için, söyleyişi o kadar da kötü sayılmayacak olan kişi. fena değil söyledi eğlendi, ne iğrenç sesler var sanatçı geçinen.
arada bir cıvıyan, ne kafası yaşıyor acaba diye düşündüren, şarkıcı olmadığının bilincinde olarak eğlenmek amacıyla makinakafa'da şarkı söylemiş, hakan hepcan'ın saftorik bir şekilde bakmasına yol açmış, şarkı söylerken kendisinin çok eğlendiği belli olan ilginç bir karaktere sahip oyuncu.
adam haplanmış gibi eli ayağı durmuyor rıza baba.
Okan Bayülgen in korkusundan kendini daha rezil etmiştir.
dün okan bayülgenin programında gördüğüm kadarıyla ukala ve kendini bir b*k sanan aktörümsü.
lanlı lunlu konuşan kaba cıvık bir aktördür.
"Ne oldum" olmuş gibi.
ali kaptan iken 'ulan' demesi olağanüstü başarılı ve etkileyici olan oyuncu.
japon gelin deki sempatik adam.
serseri deki kötü adam ama sevilen kötü adam. ne bileyim lan dark knight ta kötü adam joker i, serseri de bu adamı tutardım ben.

not: erkeğim.
şu sıralar aynalı tahir'de kadir karakterini canlandıran oyuncu.
izleyicisi değilim ama her rolü kendine yakıştırabiliyor. roller üzerinde sırıtmıyor. salon erkeğini de, bıçkını da , maço tiplemelerini ustaca oynayabiliyor. hele hele mankenlerden ve şarkıcılardan binlerce kat iyi, mukayese bile kabul etmez.
oyunculuğu başarılıdır.
Sabah şekerlerindeki hallerini unutup haddsizce esra erola katılanları ve izleyenleri bunlar da oy kullanabiliyor diyerek hakaret eden oyuncu (!) bozuntusu.
gözümüz aydın, memleket bir tane daha ne oldum delisi kazandı. işin ilginç yanı, dizilere kendini fena kaptırıp "alii gaptaaannn" diye fanatizm yapan millet, şimdi bu adamı halkı küçümsediği için kınıyor. adamın tek yaptığı bir dizide boy gösterip dünyanın parasını kaldırmak. böylelerinin egolarını besleyip besleyip sonra o egolar patlayınca şaşırmayın lütfen. bunlar magazin sayfalarında şunla bunla yanak yanağa, dudak dudağa fotoğrafları yayımlanan, her nasılsa da hepsiyle "arkadaş" olan medeni, aydın insanlar. evlenmek ve birlikte bir ömür geçirmek için televizyona çıkıp kendine doğru düzgün bir eş arayan ilkel insanlarla işleri olmaz.
izdivaç proğramı ve katılanlar ile ilgili doğruları söylediği için hedef tahtasına konan kişi.
milletin alenen, ayaküstü zikildiği bir müslüman ülkede olan biten alavere dalavere sorun edilmeyip bu adamın dediği sorun ediliyorsa bunu sorun edenlere diyorum ki timurunuz da filleriniz de bol olsun.

tanım; doğruyu söylediği için rahatsızlık yaratmıştır hastalıklı bünyelerde.
tipik bi sonradan görmeliğe imza atıp mide bulandırmıştır. lord olmuşsun ama adam olamamışsın mı denir ne denir bilmiyorum. görgü nedir, asalet nedir, soyluluk nedir çalışması lazım.
gıcık bir herifitir. okan bayülgenin programına sarhoş çıkıp içinin kirini kusmuştur.
"cahil olanlar oy kullanmasın , biz akıllılar seçelim iktidarı" zihniyetine sahip olup, bu ülkede herkesin izlediği dizilerden para kazanan , faşist , insan görünümlü oyuncu.
insan olanın hal ve hareketlerini gördüğünde kafasını kırmak istediği ne idüğü belirsiz şımarık.
kaliteli insan!
Aşırı karizmatik dila hanım dizisinde oynayan 189 boyundaki erkek tanesi.
Kadrolu olarak zengin herif rolünü oynayan koca burunlu yamuk ağızlı itici bir kalas. Bunu seven beni sevmesin.
ilk olarak aynalı tahir dizisinde tanıyarak hayranlığımın başladığı, güzel oyuncu, yakışıklı ve başarılı insan kişisi.
çok zayıflamış oyuncu.
güncel Önemli Başlıklar