bugün

Facebook kullanmak..
Bana aşık çocuğu dayıma şikayet etmiştim.
Okulun serserisi oldugu için korkmuş olabilirim tabi.
Temsili
görsel
12-13 yaşındaydım .o zamanların en açık dergisi " pazar mecmuası " denilen resimli şeydi.
o dergide 40 lık teyzelerin falan üstü çıplak fotoları olurdu. büyük boy fotolar yani. hiç memiş ucu görmemiş ben merakımdan meme uçlarına yıldız şeklinde basılmış sansürleri jiletle kazıdım ki altından merak ettiğim şey çıkar da görürüm diye. kağıt delindi maalesef.
gülmeyin olm yaa. o devirde internet te yoktu başka bişi de.
bir kız için ağlamıştım, ne salakmışım ya.
size ilgisi olan fotoğraflarınızı beğenen bir kıza "neden son attığım fotoğrafları ve videoları beğeniyorsun" şeklinde aptalca cümle kurmaktır ve kızın size olan ilgisi ve beğenisi ölür.
Bok var gibi msn'e girip saatlerce durmak.
mastürbasyon yapmak.
platonik aşk için acı çekmek.
acıklı müzikler dinleyip depresyona girmek.
saç uzatmak ve bir kutu jöle sürmek. (bak kafada saç kalmadı şimdi)
Yazsam kitap olur.
Küpe takmak.
Ağırlığın adanadan olması şaşırtmamıştır.
Dertleri büyütmek bir tek kendine oluyormuş gibi düşünmek vs. Ergenlerin hepsi aynı..
kaşlarımı jiletledim.

genç kız olmuştum artık ve yatılı okuyordum, tüm kızlar kaşlarını almaya başlamıştı ve benim annem bir türlü buna izin vermiyordu. Aklımdan ne geçiyordu en ufak fikrim yok jileti elime aldığım gibi kaşlarımın ortasını jiletledim tabi elimin ayarı olmadığından ortayı baya genişletmiş oldum.
(bkz: aşık olmak)
ortaokulda Türkçe dersinde sürekli otuzbir çeken bir arkadaşımız vardı.tamam Türkçe öğretmenimiz her ders mini etek giyerdi ama o ne lan bir değil iki değil yılan bile hergün aynı deliğe girmiyor sonuçta.... pis ergen...
Kesinlikle dinlenen arebeskimsi şarkılar. Farklı renkteki BağcıKlar, kız kavgaları.
Lise 3 te bana takılan bi çocuk vardı. Ne yaptıysam çocuk peşimi bırakmadı. Bende babama söylemiştim. Sonrası tam bir felaket. Nasıl vicdan azabı çekmiştim çocuğun başına gelenler yüzünden.
mahallede ki çocuklara güzel görünmek için sürekli üstbaş değiştiriyordum. sabah, öğle, ikindi, yatsı farklı kıyafetlerle arz-ı endam ederekten komşi çocuklarla flörtleşiyordum. yalnız öyle gezme tozma yok. bakışmaktan ibaretti aşklarımız. annem zavallı da çalışıyordu. eve geldiğinde odamda yığılmış üstbaşı görünce kadın intihar derecesine geliyordu. yazık vallahi annelere.
sigara içmeyi bir halt sanmak ve içerken havalara girmek.
hiç hatırlamıyorum vallah.. zamanında ne kadar da uslu bir ergenmişim öyle.
bizde ergen olduk ama şimdinin allahın belası ergenleri gibi salak salak hareketler yapmadık.
bir de bunlar eziklenince sen hiç ergen olmadın mı diye zırlar.. oldum tatlişkom ama sizin gibi mal değildim.. mal mal hareketler yapmayın sizde eziklenmezsiniz o zaman.. hadi öptüm şekerler.
Aman hangi birini yazayim.net olarak hala takıldığım bir olay var ki o da oturup feridun duzagac a bir sayfa mektup yazmak.konserine gelemedim feridunum duzagacim kusura bakma nolur diye. Ağır ergenlik gercekten.haa kendisini hala çok seviyorum o ayri.
Lise birdi sanırım kızın biri teklif etmişti kabul etmeyip ertesi gün ben teklif etmiştim tabi o ara racon değil kafa kesen bir polat abimiz vardı başka ne beklersin ki.
Ucu demir olan kalemi hızla kağıda sürterek ısınmasını sağlayıp elinin üstüne bastırmak suretiyle elinin üstünde yanık şekilde kabarıklıklar oluşturmak.
Asıl amaç acıya dayanmak.
Fight club hesabı.