bugün

lisedeki yurttan oda arkadaşımdı kendisi. gecenin bi yarısı 27 adet hap almak suretiyle kendini intihar etme teşebbüsünde bulundu. mal. iflahım sikildi korkudan.

lise sondayız. bu elemanın görünürde bir sıkıntısı, derdi yok. sonradan anlaşıldı ki normalde de herhangi bi sıkıntısı yok. zaten en büyük hobisi okul çıkışı apaçi kılığında kız meslek lisesi önünde gönüllü devriye olan biri. en büyük derdi tasası ne olabilir yani, yapabileceğinin en iyisi bu mu? edriyııın. öhm. sen git oda oda hap topla. bende mide ilacı vermiştim üç beş tane. çok ağrıyo deyince işte. sonra gecenin bir yarısı hepsini indir mideye. şov yapacak ya pezevenk hani. adamın mide oldu mu sana bayer ilaç deposu. iki gün daha idare etse leverkusen ile sponsorluk sözleşmesi imzalayacak.
bende yan yatakta uykuya dalmak üzereyken bir ses gelmeye başladı. 4-5 saniye süren ıııııı sesi. amk ne yapıyon diyorum gelen başka ses yok. en son sinirlenip kalktım. şaka şaka ne sinirlenmesi. korktum amk. metafizik öğelere gitti benim kafa. durduk yere korku filmlerine meze olmayalım şimdi dedim, etrafımda bulunan en zarar verici cisim olan ketılı aldım. bu ibneye yaklaşıyorum ama bir yandan da nasıl tırsıyorum. göreceklerime karşı kendimi hazırladım, en ufak bir tehdit karşısında sallayacam ketılı sonra ne olursa artık, doğaçlama büyü stayla. bunun battaniyeyi bir kaldırdım, gök tengri seni inandırsın tipi az sonra ölecek gibi duruyor. sokakta görsen bu adam az sonra ölecek küreği hazırlayım dersin. normal değil yani, beti benzi solmuş, operaya vardiyalı hayalet olarak sok bunu, yemek+yok+ssk yeminle sırıtmaz.
bendeki soruya bak sen bir de;

- pohaha o tip ne lan öyle, çay vereyim mi sana? içeçem ben.(elimde ketıl, korkuyla karışık)
+ ııııı

artık bu inleme sesinin hayra alamet olmadığını anladım. o sesten sonra kafamdan geçenler, --hassktr adam ölüyo amk--ne yapacaz lan şimdi--nöbetçi hocaya mı söylesem--iki ay dalga geçerim şimdi bununla ahah--olm adam ölüyo ne yaparsan yap çabuk--

sonunda haber verdim nöbetçi hocaya hemen götürdük bunu hastaneye. ağzından boru sokup midesini yıkadılar. gerizekalı ya. polis bana soruyo bir de derdi neymiş diye. tecavüze mi uğradı, kız meselesi mi diyo. ulan tecevüze uğrasa yine iyi, adamın sebebi yok ki. tecavüze uğrasa yine iyi falan değil, gaza geldim az önce. öhm. hülasası hanımlar, beyler; ketılla metafizik varlıkları öldüremezsiniz. su kaynatırsınız anca.