bugün

iki elle bir ziki doğrultamama durumudur. kontrol kaybedilirse, ağzımız, yüzümüz bu olaydan nasibini alabilir...
klozetin oturma yerinin sırıl sıklam olma ıhtımalı olan durumdur.
klozetin içi hariç heryerin ıslanması,insana "sabah sabah çekilcek çilemi bu" dedirten durum.
çeşitli masaj işlemlerinden sonra düzeldiği ve kolaylaştığı fark edilen zorluklara sahip iştir, eylemdir, oluştur.
ereksiyonun geçmesini beklemekten başka çare yoktur...
vücut yere paralel bir konuma getirilebilirse bir sorun teşkil etmeyecek bir durumdur ancak bunu örümcek adamdan başkasının yapabileceğini zannetmiyorum.
(bkz: deliği tutturamama sendromu)
genelde sabahları tuvalete gittiğimizden sabah ereksiyonu varken olduça zordur
uçan kuşu, banyonun lambasını, duvardaki sineği vurmanıza sebep olacak kaza.
tuvalet yerine lavaboya işememe sebebiyet veren durumdur...
(bkz: yapma canım yapma arkadasım)
amuda kalkarak çözülebilecek sorundur..*
hedefin yaklaşık 10 santim yukarısını vurmanıza neden olan can sıkıcı davranış.etrafa sıçraması da cabası.
erkeklerin boşaltım ve üreme sistemlerinin bir noktadan sonrayarag ortak çalışması sonucu meydana gelen zorluk. yani zorluk kelimesi bi yana, 10 dk beklersiniz bir damla işersiniz. bu yüzden gidin bi tur atın öyle deneyin daha iyidir.
(bkz: sabah ereksiyonu)
kurbaga seklini almamiza yol acan bir durum..
sırtı arkaya doğru bükerek denenmesi gereken eylem. aksi takdirde hiç de istenmeyen sonuçlar doğurabilir.
(bkz: yapma)
genelde sabahları erkekleri çileden çıkaran bir durumdur. bir defasında denemiştim ne kadar yüksekliğe çıkabilir diye. boyumu aştı be.