bugün

beni derinden üzen bir olaydır, sensiz bu sözlükte üşüyoruz reis.

selam ve duva ile.
cern de gizli bir vazifeye vermişler

yakında döner.

biz de üşüyoz reyiz.
halletmesi gereken ozel isleri varmis. sozlukte silik yemeden ozel isler halledilmiyor sanirim. heriflerin girdigi triplere bak. bir de yancilari burada aciklama yapiyor. cok merakliydi millet yaladiginiz kisinin neden silik yedigine zaten.
ahh açaydım gollarımı getme diheydim.

selam ve duva ile.
O kadar hakeretler yemesine rağmen yine de yüzsüz gibi sözlükte yazmaya devam eden yada silinip silinip dönenler varken kendisine yapılan bir ayıptır. Daha iğrenç troller varken neden bu adam kardeşim?
Kibar biriydi. Arabalardan anlardı. Silik yediğini duyunca üzüldüm. Tarzı farklıydı. Fikir makinası gibiydi. Saçma sapan gibi olsa da bazıları, içlerinde ironik ve düşünmeye sevk eden iğneli fıçı gibi olanları bir hayli mevcuttu. Kendini ve egosunu sivriltmek yerine konusunu yazar, dikkatleri mevzuya çeker, inceden dokundurur, usturuplu dalgasını geçer giderdi. Bazen ayarı kaçırıp benden zılgıtı yese bile, bazen fikirlerimiz uyuşmasa bile yine de efendi bir kişilikti.

Demek ki birilerine iyi bat(ır)mış entryleri. Sözlük için kayıp. Umarım kendine ait olan o nevişahsına münhasır o boşluğu yine kendisi doldurur.