bugün

Altın kaplama, yaban sarmaşığından yapılmış tanesi 17 bin dolar olan koltuktur. Yayalım.
aha erdoğanın açığını bulduk beğen paylaş

napak adam hemoroid taş gibi ofis sandalyelerine mi otursun.

dedirtir efenim .
alman kaiser'inde bile olmayan koltuktur.
Hayatimda gordugum en buyuk görgüsüzlük göstergelerinden biriydi. Ne erdoğan'in dedikleri ne merkel'in dedikleri... Sadece koltuklara takildim.

"Ben padişahım bu da tahtım." demedigi kaldı bi.
hala bu memlekette saray heveslileri olduğunu almanya'ya göstermiş koltuktur. görmemişliktir. ulan biraz mütevazılık ya, lütfen.
Arap-yağ ilişkisi.
iki tane deri guzel koltuk koymak varken bokunu cikarmaktir. lan neyi ispatlamaya calisiyorsun? gormemisin cuku olmus tutmus koparmis derle ya oyle iste.
o ne la tam çingen işi. (bkz: yok abi bu herif iyice değişik oldu)
niye utaniyorsun ki o koltuktan? sanki erdoğana özel koltuk. kültürel bir koltuk işte barzo herifler ülkesinden ülkesine değişir dikkat edin bazi cumhurbaşkanlari su anki koltuk tarzı kullanır bazıları gelenekçi koltuk. onlar kullanırsa ooo adamlar geleneğine kültürüne sahip çıkıyor farklılık bu işte yeaaa. bizde olunca tayyip bizi rezil etti hede hedö (bkz: la bi yürü git).
1 milyar dolarlık koltuktur. Yoyolom.
Koltuk değil taht. Nerde görülmüş padişahın koltukta oturduğu!
görgüsüzlük beyanıdır.
tarihimize sahip çıkan Reis'e iftira atanlar ve hakaret edenler sözde mütevazi Papa'yı yere göğe sığdıramaz. bu derece iki yüzlüsünüz işte.

ah canım kıyamam ne kadar mütevazi?! altın varaklı koltuklarda oturuyor.
görsel

görsel
bunun kadar anlamlı olmayan koltuktur.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/865103/ +
ulan orası yıldız sarayı bre idiot çocukcağızlarım.

" koy bir deri koltuk otur " diyen adam var ya! canlarım orası osmanlı sarayı, dünya tarihinin en büyük imparatorluklarından birinin en güzel saraylarındandır yıldız sarayı. koltuğu da tarihi eserdir kendisi de.

ne yapsınlar tutup minder koyup yere mi otursunlar? artık bunu da eleştirmeyin cahillik hatta komiklik olur...

not: şuna bile eksi veren ibne sen kimsin necisin lan.
kardeşim kültürümüzü yansıtan saray kültürünü yansıtan bir koltuktur yani bi sıçtığı boka takmadığını kalmıştı bu kadar işsiz bu kadar aptal olunmaz. dalga geçtiğin ecdad hepimizin atası ve ecdadı akparti düşmanısın diye neleri ezip geçtiğinin farkında mısın?