bugün

eyy ak partililer, gerçekten merak ettiğim tek şey şu! en azılı taraftarları bile şu konuşmasında (ki daha önce de var örnekleri ama neyse) herkesin ama herkesin bunun kendi yaptıkları montaj olduğunu bilmesine rağmen açık açık yalan söylemesi hakkında ne düşünüyor?

erdoğan seçmenini gerçekten bu kadar mı salak olarak görüyor?...

https://twitter.com/yirmi...UFvZNaYner_XinYg&s=19
yeni bir şey değil. bunu yıllardır yapıyor şahsım.
şundan bile medet umar hale gelmiş chp'liler allah beter etsin sizi emi. bu montajı kendileri yapıp dolaşıma sokmadılarsa başka bir şey bilmiyorum ben. tam fetöş aklı. fetöş vari bir yaklaşım.
lan konu o değil, koca cumhurbaşkanı biliyor montaj olduğunu ama yine de böyle bir şey yaptılar diyor.

yemin ederim partiden bağımsız soruyorum, göstere göstere nasıl yalan söylüyor?

gereğinden fazla mı şoka girdim ben anlamadım...
Acaba hala inanan halk ne olacak?
Doğru mudur bu ?
çocukların yüzünü görmüyor musunuz? hepsi biliyor montaj olduğunu ama bir şey diyemiyorlar. tamam inananlar da vardır da bilen ak partililer demiyor mu koca Cumhurbaşkanı bir de müslüman olacak göstere göstere yalan söylüyor diye...
Hedef saptıran bir başlık ve onun marifetiyle yapılan Bir soru şekli. Millet ittifakı, yani Masa 6 lı değil. Masanın altında Chp ve lideri bay kemal hdp ve pkk ile işbirliği halinde mi? Evet. Fetöyle işbirliği halinde mi? Evet. Yetmedi türkiyede hali hazırda ne kadar terör örgütü (dhkp/c, tikko vs.) varsa hepsiyle de işbirliği halinde mi? Seçimden sonra seloyu kavalayı salacam dedi mi ? Evet. Ayrıca Genel af çıkartacam dedi mi ? Evet. Bu masayı dizayn eden üst akla itaat ediyor mu? Evet. Daha ne diyecekki, Mesele bitti.

Hadi çıksın inkar etsin. Edemez. Yalan desin. Diyemez. Kim yalancı şimdi ??? iflahını keserler. Anında işini bitirirler. Bak susuyor ve özellikle konuşmuyor. Zira Sükut ikrardan gelir. Yani zımnen kalbul ettiğinin delilidir bu duruşu ve davranışı. Konuşursa oylar bölünür. işbirlikçi Bay kemal vatanperver, oyları bölen marem hain öyle mi? Kim hainlerle işbirliği yapıyor? Marem mi?

Bırakın bu ayakları. Tatava etmeyı bırakın. Demagoji yapmayın. Siz kalkmışsınız daha hala laf ebeliği yapıp tüm bunları görmezmiş gibi millet ittifakına güzelleme yapıyorsunuz. Yapmayın. Lütfen. Saf olmayın. Herşey meydanda. Bay kemal bal gibi teröristlerle el ele kol kola işte.

Yok daha hala akp için "habur" diyorlar. "Alkışlarla teröristleri karşıladılar" edebiyatı yapıyorlar. iyi Peki Ne oldu Neticesi o işin ? O fistanlı teröristlerin Hepsini diyarbakır / surda v.s. diğer yerlerde keklik gibi avladılar mı ? Evet.

Şimdi nasıl vicdanınız elverecek birlikte hareket eden bu güruha, bu şer ittifakına, bu dışarıdan güdümlü nato ittifakına oy vermeye? Bir şehit cenazesi geldiğinde hala daha "Kahrolsun pkk" diyorsanız, o halde sözünüzde samimi olun. Yazık değil mi türk kürt ayırdetmeden 40 bin masum insanımızın kanını döken, gencecik mehmetleri kör bir kurşunla kara toprağa gömen, asker demeyen, polis demeyen, öğretmen mühendis doktor demeyen sivil demeyen, kundaktaki bebekleri dahi katleden bu dinsiz ermeni terör örgütüne nasıl hangi saikle oy vereceksiniz? insaf edin, Allah aşkına Yapmayın arkadaşlar. Uyutuyorlar sizi. Kandırıyorlar. Açın gözünüzü gerçekler apaçık ortada..
bak arkadaşım, algılama sorunun yoktur umarım.

konuyu falan geç, gerekiyorsa tartışırız yine.

merak ettiğim ve cevabını istediğim soru sadece şu.

koca cumhurbaşkanı kendisi dahil herkesin yalan olduğunu bildiği bir şeyi hiç utanıp sıkılmadan gerçekmiş gibi nasıl anlatır?

buna cevap ver..
gelen dördüncü cevap entrysi! sadece bir soru sordum. biriniz cevap versin yahu!

söz ben de sorduklarınıza yorumumu yapacağım. bu kadar mı korkaksınız?

desenize evet müslüman cumhurbaşkanımız göstere göstere yalan söylüyor ya da söylemiyor diye?

çok basit bir soru, hadi cevaplayın...
boşu boşuna manyak olmadın sanırım. diyor ya: "beni siz delirttiniz" evet. yalan kötüdür. ama bir idarecinin yalanı sadece kötü değil ölümcüldür. o videolara inanan bir sürü saftirik çıkacak ve düşman olarak gördüğü insanları taşlamakta hatta öldürmekte beis görmeyecek. halkını milletini ülkesini seven bir insan bunu yapmaz.
vallahi delirtecekler hans. nasıl büyülenmiş bunlar böyle, robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. oysa ki çok basit bir soru sordum!

bir tane delikanlı çıkıp cevap veremiyor çünkü domino taşı gibi yıkılacak duvarları. kuran'da bir ayetin yalan olduğu ortaya çıksa davranacakları gibi davranıyorlar...
görsel
10 sene öncesi rte si...

Fetöyle birlikte bir de üstüne bu cumhuriyeti ve ordusunu yıkmak için pkk dan fazla çaba sarf edildi aq 4 elle 4 koldan!

Yakın tarih orada!

Ulan sövdürtmeyin adamı şemdin sakıkı tanık ordu sanık yaptıniz lan kansızlar!
tüh be, aralarında belki bir tane delikanlı vardır da cevap vermiştir diye düşündüm ama nerde...
Saçmalama canım ne pkksı hdpsi. Hepsi yalan evet.
görsel
Sorunun cevabı verildi.
sorumu tekrarlayayım mı yoksa ilk entrye bakabilir misin ya da daha sonrakilere...
eğer beyin kapasitesi Bu kadar basit bir soruyu algılayamıyorsa tekrarlayayım, eğer algılıyor da cevap veremiyorsanız söyleyin cevap veremiyoruz diye, biz reziliz deyin bir daha sormayalım...
lan tam rezilsiniz. o kadar rezilsiniz ki bizde utanma duygusu olduğu için sizin adınıza da utanıyoruz!

(bkz: akp lilerin uğramadığı başlıklar)
idiot mikrosefal yazar, maksadını zaten biliyoruz. onlarla görüşüyor duydum ya da arkadaşlar gördü desin, maksadını alıştığımız yalanlarla süslesin ama kitlesine bu kadar geri zekalı muamelesini nasıl yapabiliyor?

montaj olduğunu herkesin bildiği bir şeyi sanki böyle bir videoyu gerçekten çekmişler gibi konuşarak yalan söylüyor mu bu müslüman kardeşiniz onu soruyorum. çok basit bir soru....
güncel Önemli Başlıklar