bugün

mehti ayyip.
alenen allah'a şirk koşmaktır. Valla yazık bu millete ki böyle tiplere prim veriyorlar.
lan ne ateistler, ne kemalistler, ne şunlar ne bunlar... bu adamları kendi haline bıraksan kendi kendini yiyecek aslında. ,

islam'ı dahi çocuk oyuncağına çevirdiler. bu kibir, hırs, dangalaklık ve molozlukla adamların kendi fendi kendini yiyecek.
trollse başarısız. değilse ciddi bir şekilde şirk.

ayrıca;
(bkz: hoşçakal türkçe)
Eğer gerçekse küfre giden gerizekalıca bir laftır.

Farz Allah'ın emirleridir gerizekalı herif.

cumhurbaşkanı etrafından böyle yalakaları güzelce temizlemeli.
Ooo şirk alırım bir dal.
Sapı samanı, maneviyatı siyaseti, birbirine karıştırıp, hallaç pamuğuna çeviren, kutsal değerlere bile saygısını yitirerek, cehaletini gururla gözler önüne seren zihniyete ait boş beleş söylemdir.

Saygı duymak ayrı, dini değerleri ağıza sakız ederek bir kişi üzerinden prim yapmaya çalışmak ayrı şeydir.

Bir de atatürkçü kesime, putperest demezler mi?!
Te' allam!
Zaten ne zaman cumaya gitsem AKP ilçe teşkilatına gelmiş gibi oluyorum. Bakalım 14 temmuzda ne olacak.
(bkz: rahmetimiz gazabımızı aştı diyen başbakan)
rahmeti gazabını aşmış birisi için sarf edilen sözdür.

(#37146824) sevgili dostum benden önce davranmış *

(bkz: şirke koşan çıksın kasıyor)
Sağ iç kulvardan bastıran TuranÖmer ipe sapa gelmez şirkiyle birlikte "yalama yarışı" bir hayli heyecanlı ve acınası duruma geliyor sevgili at yarışı severler...
Bu insanlar ak partiye en çok zarar veren insanlar. Böyle yüzlerce var kraldan kralcı tip. Yalnızca partiye değil, mensubu olduğu dine de zarar veriyor böyle söylemler. Reis'in partiyi böylelerinden bir an önce ayıklaması gerekiyor. Yoksa işi gerçekten zor. Menfaat için 'dava adamı' kılığında dolaşan insanların sayısı o kadar çok ki, bunlar feto'dan beter. Temizle temizle bitmezler...
Bu Gidişat gidişat değil!
Şirk dini elemanlarının ciddiye alacağı çağrıdır.
Çünkü akkoyun olmak bunu gerektirir. Sorgulama itaat et.
farz olarak değerlendiririz muhakkak.
lakin ben farzı kifaye olarak düşünüp bir kişi sokağa çıktığında üzerimden vrbal kalkacağı için kıçımı kaldırıp sokağa çıkmam.
(bkz: farzı kifaye)
Dedi ve şirke depar attı beyinsiz.
Küffara karşı mücadele harp zamanı farzdır evet.
şirk koşmayın lan .