bugün

hüloğğğğğğ gibi değişik terimleri dilimize kazandırdık, devamını bekliyoruz.
ışid bizi vuruyor.
ülkenin ne kadar sığ olduğunu öğrendik.
ülkemiz bok oldu.
Hırsızlığın ve yalanın inceliklerini öğrendik.
şikenin, yolsuzluğun cezası olmadığını öğrendik.
hüloğğğğğğ gibi değişik terimleri dilimize kazandırdık, devamını bekliyoruz.
Topyekün ne mal olduğumuzu öğrendik.
ortadoğu'nun sıradan bir diktatörlüğüne döndük.
erkek eşeğin cinsel organını gördük!
gemi ile gemicik arasındaki farkı,
bir gün içinde bir milyar tl paranın nasıl sıfırlanabileceğini,
önce ben bu davanın savcısıyım diyerek bir sürü insanın haksız yere onuru ile oynayarak, ailelerinden koparıp hapislerde yatırdıktan sonra, basit bir kelimeyle pardon kandırılmışız, deyip en ufak bir yüz kızarmasına nasıl uğranmayacağını,
20 yıl öncesine kadar basit bir esnafken, bu sürede nasıl dolar milyarderi haline gelinebileceğini,
Türkiye'nin başı olup, türk'ten başka herkese nasıl değer verilebileceğini,
Osmanlı'dan 100 yıl sonra bile kişisel padişahlık hırsının nasıl da şizofrenik seviyelere gelebileceğini,

öğrendik.
* 99 Yılında öcalan yakalanınca göt korkusuyla türkiye cumhuriyeti'ne hizmet için yanıp tutuşuyorken, 2015 yılında öcalan hizmet istenmek için ayağına gidilen bir model oldu.

* 99 yılında öcalan mahkemede ''bana bir şans verin terörü bitireyim'' diye yalvarırken, 2015 yılında öcalan ''ben bu işe girmem, sonuç çıkmazsa başım yanar'' diyerek etliye sütlüye karışmayan bir model olmuştur.

* 99 yılında öcalan örgütü falan bırakıp devletten bucak bucak kaçarken, 2015 yılında öcalan devletin içinden ülkeyi yöneten bir model olmuştur.

* 99 yılında öcalan ''benim annem de türk ben ülkeyi severim bikbikbik'' gibi zayıf mahalle çocuğu gibi abilerinden dayak yememek için yalvarıp tüm karizmasını zedelemişken, 2015 yılında öcalan bizzat abileri tarafından baş muhattap olarak seçilerek karizmasını tazelemiştir.

* 99 yılında öcalan bırakın sayın olmayı bir it bile olamazken, 2015 yılında öcalan senden benden daha saygın bir karakter olmuştur.

işte bunlar hep "RECEP TAYYiP ERDOĞAN" sayesinde olmuştur.
Milletçe yavşakmışız onu gördük.
kendimin aslında paralel bölücü bir terörist olduğumu öğrendim. ben de hangi ülkeye hizmet ettiğimi sorguluyordum hep. teşekkürler uzun adam.
Herkesin bir fiyatı varmış anladık.
tarafsız görünmesi gereken Cumhurbaşkanının çıkıp meydanlarda partisinin propagandasını yapabileceğini gördük.
Yollarımız var. Köprülerimiz var. Yalnız adaletimiz yok, neyse canım yol olsun da.
sinir hastası, küfürbaz, isyankar ve dinsiz olduk hamdolsun.
bilali tanıdık.
çok pahalı etiketleri gündem oldu.
1 litre süt 28 tl.
erduvandan önce süd yoğudu.
erdoğan sayesinde ülke battı.

dolar 19.25
eruo 20.98
sterling 23.89

seçimlerden sonraysa bu oranları mumla arayacağız, mumla!