bugün

tobb mali genel kurulunda yaptığı konuşmada chp lideri kılıçdaroğlu'na parmağıyla işaret ederek " bana diktatör yakıştırması yapanlar var. tam karşımda. tayyip erdoğan diktatör olacak ve sen meydanlarda dolaşacaksın." diyerek verdiği ayardır.
ayarın kralıdır.

tabi adam ayarı yiyor ama pişkin pişkin gülmeyede devam ediyor.

hani neredeyse yarabbi şükür diyecek, o derece yani.
Adamın vermediği ayar kalmadı, başbakan olmasının asıl nedenlerinden biride iyi siyaset yapması. Kılıçdaroğlunda o potansiyel yok.
600 lira maaş ayarı kadar güzeldir.
Ayar görmesek yiyecük aq. Ulan senin başbakanın muhalefet liderini dinlemeye bile dayanamıyor bu iyi siyasetten çok diktatörlük belirtisi. Iyi siyasetci olsa çıkar o konustuktan sonra cevap verir konuşup kaçmaz *
diktatör arayanlar chp' nin en son iktidar olduğu 61 yıl önceki kayıtları incelemelidir denilerek açılabilecek bir konudur.
olmamış ayardır.

tabi bu olayı ayar gibi gösteren biraz da kılıçdaroğlu'nun tavrıdır. adam bildiğin pişkin pişkin sırıttı ya la. ben olsam umursamaz gibi yapar, başka şeylerle ilgilenirdim(mesela yanımdakiyle konuşurdum) ama adamda o potansiyel yok, napalım.

edit. adamın soyadını yanlış yazmışız.*
bunu ayar gibi gören koyunları bize göstermiştir. hangi diktatör ben diktatörüm der saf mısınız?

edit: eksi saniyesinde geldi biri alınmış sanırım.

edit 2 : birilerinin zoruna gidiyor sanırım. verin eksiyi çekinmeyin. bu bana keyiften başka bir şey vermiyor.
boyunu 1.90 sanan yazanları bize gösteren başlık. 1.90 dedi vay anasını ya 1.83 olmasın o? türk halkının önderi derken? ancak kendini tutanların önderidir. zira bizim liderimiz başkadır onuda bütün dünya tanır ve saygı besler. sizin lideriniz gibi programlara alay konusu olmaz.

eksi: vu hu akın akın geliyor eksiler. elinizi korkak alıştırmayın atın. sizlerden bu beklenir zaten. şaşırtmıyorsunuz beni.
rte türk halkının önderiymiş ahahahhaha.

iyice coştu bizim kıllar. ne zaman atacaklar üstlerindeki ezikliği, aşağılık komplekslerini insan gerçekten hayret ediyor!
ayar falan değildir ve adamlıkta değildir. kendinin söylediği gibi cevap hakkım olmadığı yerde hakkımda konuşuluyor diyordu şimdide konuşup kaçıyor. madem yüzüne konuşuyosun bekliceksin cevabını adam gibi oturacaksın orada. karşısında duyacaklarını dinlemeye cesareti yoktur.
ayardan ziyade iç arzularının bir dışa vurumu gibi duruyor maalesef.
senin verdiğin ayar anca benim başlığımı uplar.
(bkz: akp yi savunmaya çalışanların zeka seviyesi)
yemediği ayar kalmayan başbakanın veremediği ayardır.

(bkz: yav he he)
(bkz: bahçeli nin erdoğan a verdiği ibretlik ayar)
(bkz: siyasete osuruk karıştırmak)
anlaşılan ayar sadece kılıçdaroğlu' na verilmemiş.
ayar değil show'dur. ayarlar hemen akabinde kılıçdaroğlu'ndan geldi ama rte çoktan kaçtı gitti.

(bkz: kılıçdaroğlu nun tarihi tobb konuşması)
http://youtu.be/lM5mBxhupII
aman ne büyük ayar amk " dedirtir.
Siyaseti karşılıklı laf atışına çeviren iki siyasetçinin birbirine verdiği ayardır.