bugün

"Fakat rüşvet ve yolsuzluk ifadelerinin bulunduğu bir operasyon sebebiyle istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyonu yayınlayınız şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum. Etmiyorum çünkü, soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın onayıyla yapıldı. Bu minval üzere bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğimi açıklıyorum.Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum." sözleri gereği en azından kendini milletin önünde aklamalı, aklayamıyorsa da pılını pırtını toplayıp gitmelidir.
akp'deki kargaşayı gözler önüne sermiştir.
Kemal Okuyan'ın bir saat öncesinde öngördüğüdür. https://twitter.com/Okuya...status/415761409016750081
O degil de bu devirde buyuk tasaklilik ornegidir.
adam istifa et baskisini da bana basbakan yapti,
imar onaylarini da basbakan yapti diyor?

bir seylerin degismesi icin daha ne denmesi lazim?

dikkat etsin de bir hafta sonra intihar etti haberleri cikmasin, yazik.
rte an itibarı ile açıklamaya başlamıştır:
bunlar toki lobisi.
rte nin de dört gözle beklediği davettir. sonunda biri davet etti.
Yani Erdoğan Bayraktar Başbakana:
"Ulan sende oradaydın, beraber yaptık yolsuzluğu sende istifa et" demek istiyor...
olaylar çıktığında beri "la olum ne olcak, iki aya normale döneriz" diyordum.

derin bir hasiktir çektim.

tanım: ilginç bir davettir.
su çok güzel gelsene davetinden hallicedir.
yapması gerekendir,
kabinesinden 4 bakanın rüşvet operasyonunda adı geçmekte ki 3 ü istifa etti, oğlunun da adı keza resmen olmasada sızdırılan belgelerde geçmekte. başka bir ülkenin başbakanı hükümeti hakkında bunca rüşvet yolsuzluk soruşturması olsa bırak istifayı intihar ederdi.

ha birde bayraktar haklıdır her boktan haberi vardır kendisinin.
dedim ya la demesini beklediğim eski bakan ve milletvekili.
oğlu olaya karışan kendisi ama suçlu Erdoğan. Yarın oğlu ve hakkındaki suçlamalar düşerse hiç şaşırılmayacaktır. Kimlerden, ne garantisi aldı da böyle bir açıklama yaptı yakında ortaya çıkar.
bazı babası anonim yolsuzluk ve rüşvet sevicileri kahreden istek.
Doğru olanı yapmıştır. Adam ne diyor onunda imzası var eğer sen bu adamlara hadi istifa edin suçlusunuz dersen sanada sormazlar mı niye imzaladın diye. Bayraktar'da demiştir ki madem öyle Biz suçluysak sende yaptın suçlusun. biz yaptık ve istifa ettik sende buyur istifanı. Doğru olanda budur zaten. Canı yandığı için can yakmaya çalışmasıdır ayrıca.
şimdi istifa etti diye onur, şeref gibi sıfatların yakıştırılmaması gereken bir hırsızdır. giderken hırsız patronunun paçasından asılması yüzümde tebessüme neden olmuştur o ayrı.

düzeltme: yakıştırılması yazmışım, çok özür dilerim.
dış mihroklor, faiz lobisieay, camide içki içtiler. sekiş yaptılar. muhahaha.
http://www.youtube.com/watch?v=93TY8mrpCaU

o değilde hiçbir akp'linin göstermediği cesareti gösterdi. hemde vekilliği bir kenara attı...
demek ki neymiş; akp gömleğini çıkarınca mantıklı konuşmalar yapılabiliyormuş.
diğerlerinin aksine milletvekilliğinden de istifa etmiş olması çok manidardır.

"kendi adına korkacak, çekinecek bir taraf olduğunu düşünse neden milletvekilliği dokunulmazlığından istifade etmeyi düşünmesin?" sorusunu akıllara getirmiştir.
cemaatin işidir. Hepiniz kuklasınız zaten. Vay anasını!
bu video'dan açıklamayı izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=5hdV_0C9A0Q
Twitter da bloke etmesi gibi bir şey.