bugün

new york times gazetesinin yorumu. hak vermesek saçmalık olur.

http://gundem.milliyet.co....2011/1381174/default.htm
salak saptal yorumlardan biri daha.

inönü'yü ne yapmışlar acaba?
new york times'ın yorumu. ayar vermesek saçmalık olur.
(bkz: külahıma anlat)
gerçeklik payı çok yüksektir. bazı laikperestlerin çok zoruna giden gerçekler.

ismet inönü diyen zatlarsa ülkenin bugün kü bu karışık halinden kimin sorumlu olduğunu görmezden geliyorlar.
atatürk ten sonra. fena değildir.
atatürk durmadan nizami 49 şınav çekebilirken en çok yaklaşan lider erdoğan oldu 34 şınav. haber bundan ibaret hadi dağılın.
(bkz: ha ha hasktir)

aslında olabilir: çünkü %47 oy aldı... ama birinde halk uyanış ve diriliş dönemindeydi(atatürk), birisinde ise halk en cahil ve en derin ykusunda(rte)
Atatürk' ün yanına bile yaklaşamayacak bir lider. ikisinin ayrı kefelerde değerlendirilmesi gerekiyor.
(bkz: on kaplan gücünde olmak)
atatürk bu ülkenin en büyük şansı diğeri ise en büyük şanssızlığıdır.
güldüren iddiadır. nereden biliyorsunuz amına koyım bütün liderler güreşti mi birbirleriyle ?
liderler arası güreş turnuvası düzenlenmiş de bizim haberimiz mi yok ? finale atatürk la tayyip e. kalmışlarda atatürk tuş mu yapış onu , nedir ?
şaka bir yana atatürk ü seversin , sevmesin ayrı , ama karizmatik bir lider ve önderdir. tayyip daha çok çevresinin yönlendirmesi ile hareket eden fırsatçı , çıkarcı dönemsel bir parti başkanıdır , 10 sene sonra özal kadar bile hatırlanmayacaktır.
8 yıldır amerikanın götünü yalamanın sonucu times'da çıkan haberdir. gülünçtür, atatürk'le erdoğan'ı aynı cümlede kullanmak zorunda kalan bizleri üzen, gerçek türk halkına ve içinde vatan sevgisi olan herkese yapılmış bir hakarettir.
biri dolandırıcı , biri ise emektar Atatürk'ün adını bu insanla anmak bile en büyük ayıp.
erdoğan atatürk'ün tırnağı bile olamaz. evet, bu kadar emin konuşuyorum. hakaret etmiyorum, ama erdoğan'ı, günahım kadar sevmiyorum. ha saygı duyarım o ayrı.

salak saçma bir yorumdur. bir inönü dururken bu sıranın erdoğan'a verilmesi de ayrı bir saçmalıktır.
(bkz: iç burkan gerçekler)
doğruluğu tartışılır. amma velakin inönü diyen arkadaşlara biraz araştırmalarını tavsiye ediyorum. inönünün bırakın atatürkten sonra en güçlü,büyük lider olmasını türkiye tarihinin en düzenbaz,en baskıcı,en faşist lideridir.
Doğrudur. Atatürk'ten sonra en güçlü liderdir.Atatürk arkasına bütün milleti almıştır.
Tayyip de amerika'yı,siyonistleri,fettoşu...
ny times'in iddialı cümlesi.

fakat bir kürt sorununu çözebiliyor mu, terörü bitirebiliyor mu diye de sormak gerekir. O güç bize çok yaramıyor anlaşılan.
10.000 askeri var bence de güçlü erdoğan.
doğrudur. her ne kadar oyumu ona vermeyecek olsam da , fikirlerine katılmasam da , yaptıklarını ve yapacaklarını doğru bulmasam da liderlik vasfı tartışılamaz bu adamın.

chp'de her kafadan bir ses çıkıyor ; ama akp'de başkan ne derse o.

örneğin heykele ucube dedikten sonra turizm bakanının çıt çıkaramaması da bu adamın liderliğinin sağlam kanıtıdır.
iki ismi yan yana söylemek bile çok acayiptir. biri ülkeyi kurtarılmasında öncülük etmiştir, diğerini ise biliyoruz işte.
(bkz: ananı da al da git)
inönünün bu ülkenin gelişmesinde bir payı olduğunu sanmıyorum...TSK ya darbe yaptırtıpda bu kurumun darbe gibi bir alışkanlık kazanmasına neden olan bir insan faydalımıdır bilmiyorum.. bakınız 1950 de türkiyede kişi başına gelir $300 dolar almanya ise savaştan yeni çıktığı için $40 ama şuan almanyada $35.000 bizde $1.500 buyrun fark buyrun sorun nedeni ney ?

çünkü almanyada hiç darbe olmadı..
şahsen Türkiyeyi dünya lideri yapacağını düşündüğüm insandır.. dorudur... bu arada laikçilere duyrulur.. liberal ekonomiyi kabullenmezsen batmaya mahkumsun..